Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Szerintetek így be fog penésze...

Szerintetek így be fog penészedni a szőnyeg?

Figyelt kérdés
a kutya bepisilt, a szőnyeget többször jó alaposan átsúroltam, felül is, az alját is, és alatta a betont is. a betont feltöröltem szárazra, és tettem rá egy száraz rongyot, arra ráhajtottam a padlószőnyeget, arra rátettem egy nejlon és úgy egy középszőnyeget. előtte persze vártam hogy száradjon, plusz vagy 4szer átporszívóztam, de nem száradt meg teljesen.
2013. nov. 22. 08:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Hajszárító segíthet.
2013. nov. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem nem fog bepenészesedni! A nejlont vedd le róla azért, elég ha csak egy másik szőnyeggel teríted le! Nekem a gyerekek szobatisztaság alatt volt, hogy hetente kétszer is telibe pisilték a padlószőnyeget a nappaliban, amit fel se tudok szedni, mert mindig pont a szoba közepén, s nincs se szag, se folt, általában a folyékony mosószerrel esetem neki egyből, a foltnak, ha nem volt kéznél, akkor valamilyen virág illatú tisztítóval.


Üdv egy Anyuka

2013. nov. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. nov. 22. 13:11
 4/4 anonim ***** válasza:

A tisztítási folyamat végén én konyhai papírtörlő rétegeket nyomkodok erőteljesen a szőnyeg felületéhez, és ha átnedvesedik kidobom, majd megismétlem. Így szinte ki lehet szivattyúzni, itatni a nedvességet a szőnyegből.


(Eleve a pisit is így itatom ki, és csak azután kezdem tisztítószerrel átmosni az adott részt. Végül így szárítom...)

2013. dec. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!