Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyenek az olcsó magasnyomású...

Milyenek az olcsó magasnyomású mosók?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok észrevételek pl :kärcher k2.100

2013. nov. 25. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Én jópárat elfogyasztottam az évtizedek alatt. Szerintem a 8ezres,és a húszeztes egyforma sz@r. Mindnek szinte ugyanaz a műanyag a kazánja.

Jelenleg egy Baumaxban vásárolt 8ezres Expert van,májusban volt egy éves. Még megy.

Előtte vettem egy(azt hittem)"rendeset",egy 21ezres Bosch Aquatak-ot,annak fém a nyomórésze...két és fél hónapot "élte túl" a garanciát,miszlikbe tört a(spiáter)tányérkerék a hajtásnál. Ezzel együtt annak volt a legnagyobb nyomása.

A Kärchernek nagy előnye a szennymaró feje,ami forgatja a vizet,én is a régi,évtizedes pisztolyt,és tömlőt+fejet használom minden gépemhez(szerencsére passzolnak egymáshoz).

2013. nov. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget. Autó quad mosásra kéne ezért nem akarok 100 ezres gépet venni.
2013. nov. 26. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!