Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Farmert mennyi időközönként...

Farmert mennyi időközönként mostok? Hallottam, hogy van aki havi 1 szer mert így nem megy tönkre.

Figyelt kérdés

A nyáriruhákat, vékony finom nyári pólókat is lehet minden nap mosni?

Gyapjú ruhát pulóvert is lehet gépben mosni?Van olyan,hogy gyapjú program de nem mertem még belerakni a ruhát nehogy tönkremenjen inkább kézzel mossam és fektetve szárítsam?


2013. nov. 26. 09:12
 1/9 anonim ***** válasza:

Farmernek a mosás nem árt, inkább a koptatás, például, a lába között, ahol dörzsölődik, ott csúnyulhat meg, meg a nadrág szára, ha sokszor súrolja földet, mert hosszú.

Finomabb anyagot is lehet akár mindennap mosni, de valóban kézzel, alacsony hőfokon, kímélő mosószerrel érdemes.

A gyapjúval azért kell vigyázni, mert elveszítheti a formáját, könnyen összemegy.

2013. nov. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Imola Ágnes ***** válasza:
FArmert akkor mosok, amikor úgy érzem nem tisyta, poros, koszon, sokat hordtam. Ha ez egy nap utűni mosást jelent, akkor kimosom. A ruha van értem, nem fogok spórolni a mosással csak azért, hogy ne menjen tönkre. Gyapjú programmal nyugodtan moshatsz gyapjú ruhát. A vékony nyári ruhákat is moshatod, de lehet hogy elég egy egyszerű átöblítés is, ha nem koszos, csak volt rajtad egyszer. Én a gyapjút is terítem, vigyázok arra, hogy egyenletesen legyen, ne gyűrve, lógva.
2013. nov. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is akkor mosom a farmert,ha koszosnak érzem . 1 hónapig mondjuk még sosem hordtam :D Szerintem még 1 hétig sem . Azért leülünk benne mindenhol,stb.... Felsőket is vagy mindennap,vagy 2naponta mosom.... Az is attól függ milyen...Nem szeretek büdös ruhákban lenni :D
2013. nov. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi és a nyáriruhát moshatom 40 fokos gépben?vagy annak kímélőbb program kell?
2013. nov. 26. 13:46
 5/9 anonim ***** válasza:

Felesleges kimosni a farmert???


[link]

2013. nov. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak a szagot bírják ki :D
2013. nov. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Minden ruhába belevarrják a mosási útmutatót. Hogy 30 vagy 40 fokon kell mosni.

Gyapjút mosok géppel, semmi baja nem lesz. Ha valami kényesebb, akkor mosózsákba teszem, mint ahogy a melltartókat is, hogy a kapcsuk ne akadjon bele másba. Gyapjút fektetve, igen.

2013. nov. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2013. dec. 1. 09:07
 9/9 anonim ***** válasza:
akkor kell kimosni amikor bepiszkolódik, mint bár mi más ruha. Attól függ hova hordtad, ha fizikai munkás vagy és bele izzadtál akkor minden nap, ha iskolába vagy irodába hordtad akkor szerintem 4-5 nap után. A farmer is kitágul és akkor már kiszoktam mosni 1 gyors mosásban hogy vissza nyerje a formáját, utána szárítás után kivasalom. Ha van 2- 3 farmered akkor váltogasd őket, igy nem kell gyakran mosni őket, gondolom nem csak farmerben jársz.
2014. szept. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!