Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mennyit pénzt szántok átlagosa...

Mennyit pénzt szántok átlagosan a tisztitó/mosószerekre? Csak márkás dolgokat használtok?

Figyelt kérdés
pl havonta mennyi öblítőt,mosószert, tisztítószert vásároltok? és mindenből csak márkásat használtok? vagy van ami olcsóbb de bevált?

2013. szept. 29. 12:22
 1/3 Problem? ***** válasza:
Nekünk a Tomi mosópor vált be 2-en vagyunk és cocolino öblítő durván a kettő havi költsége 1000 Forint.
2013. szept. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nagyobb kiszerelést veszek ami több hónapra elég,amikor akciós például öblítőből két literest,mosógélből 4.9literest.Így havi szintre leosztva szerintem 5-600 forint.De én nem használok sok mosószert és öblítőt sem.Mosogatószerből is akcióban vásárolok egyszerre többet,ami szintén sokáig elég.Márkás termékeket vásárolok,de a Dm és Rossmann saját márkás termékeit is szoktam használni.Olcsóbb termékkel sajnos megjártam,főleg a mosogatószerekkel így arra inkább többet költök.Pl.akcióban 1 literes Jar 400ft azt 2-2,5hónapig használom.
2013. szept. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát...Már párszor próbáltam olcsóbb termékeket.Akár öblítőt,mosószert...Hát nem váltak be.Kemények voltak a ruhák,illatuk pedig nem volt... Így inkább nem spórolok ezeken..... Mosószerből Well Done-t , Perwollt,vagy most (Tomi-t ) használok. Öblítőből Coccolinot általában . Ha van akció,akkor a Tescoban szoktuk venni őket,de általában Eurósban vásároljuk meg az ilyen dolgokat . Ott meg azért jobban megéri megvenni őket . Általában egy hónapig kitartanak,van amikor öblítőt kell venni mégegyet,ha többet mosok a hónapban.Árban a mosószer olyan 1800-2400 körül mozog, öblítő egy olyan : 800,900 ft . (abból is a nagyobb ) Mosogatószerből Jar-t használok.Legjobb szerintem,és az Eurósban ez sem olyan drága. 450 azt hiszem . Ez is elég sokáig elég.(Ketten vagyunk ) Tusfürdőből is általában márkásat veszünk(nekem azért muszáj,mert ha valami olcsóbb van,akkor kipattog a bőröm,valamire gondolom allergiás lehetek ) De szoktunk venni páromnak néha a Lidl -ben tusfürdőt.
2013. okt. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!