Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Elégedett vagy a mosogatógéped...

Elégedett vagy a mosogatógépeddel? Tablettát használsz hozzá?

Figyelt kérdés

MI nemrég vettük a gépet, az első pár mosogatás tök jó volt, aztán azt vettem észre hogy zsírosak maradnak a tányérok, a tabletta állandóan egybe kiesik az adagolóból, bár így se értem, hogy hogy nem olvad szét a forró víztől...szóval a program lejártával az edények 3/4-ét pakolhatom át a kézi mosogatóba...

Az alsó rész még jobb, a felső tök rossz.


2009. nov. 21. 12:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már elég "régi". Kb. 7 éves. Eleinte nagyon elégedett voltam. Mostanában sokszor előfordul, hogy zsírosabbak az edények. Azt vettem észre, hogy a tablettát záró retesz néha előbb kiugrik, mint kéne. Sajnos néha már lezáráskor is visszaugrik.

Ilyenkor nem olvad fel rendesen a mosogatótabletta. Neked még nagyon új, elvileg nem szabadna, hogy probléma legyen. A szűrőjét alul is időnként takarítani kell, mert eldugulhat.

2009. nov. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Indesit.Imádom! Családtag. Utálok mosogatni .

Amuyg tablettát használok és már több fajtát probáltam és min1gyik jó volt.

Bár előnyben részesitem az öko-cuccokat .

2009. nov. 23. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi Nektek! Várom a további válaszokat!
2009. nov. 23. 07:59
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem fél éve van mososgatógépem, eleinte majdnem mindent kézzel mosogattam utána, mert vagy piszkos, vagy csíkosak maradtak a cuccok. Nekem csak a calgonit mosogatógép tabletta vált be, a somat után minden piszkosnak tűnt. Nekem még az vált be, hogy máshogy pakolom be az edényeket mint ahogy a leírásban van, de ezt majd kitapasztalod. Most már imádom...
2009. nov. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Boss van, mindenféle gagyi tablettával rendesen mosogat csak hangos egy kicsit.
2009. nov. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jó nektek! :)
2009. nov. 26. 08:37
 7/7 anonim válasza:
Ja, nekem a 600 Ftos Tescós tablettával is tökéletes, tényleg annyi a titka, h rendesen be kell állítani a programot, normálisan kell belerakni az edényeket, h mindenhol érje a víz, és -ez a legfontosabb- mielőtt beleteszed a tányérokat egy erre rendszeresített kefével a "nagyját" kapard le a mosogatóba vagy a szemetesbe, mert én úgy vettem észre, h ez az egyetlen "gyengéje": a kajadarabokkal nem tud mit kezdeni, ezeket csak szétkeni a többi edényen.
2010. jún. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!