Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen gyakran cserélitek/moss...

Milyen gyakran cserélitek/mossátok az ágyneműt?

Figyelt kérdés
Nemrég azt olvastam, h hetente kéne kimosni az egészségünk érdekében. Én ennél jóval ritkábban szoktam, nem látom értelmét. Ti h vagytok ezzel? Baj, ha vki nem mossa olyan sűrűn?

2013. dec. 1. 11:27
 1/6 anonim válasza:
100%
Én havonta szoktam. De lehet, hogy gyakrabban kellene.
2013. dec. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hol olvastad? Mi 2-3 hetente mossuk egyébként.


Viszont ez nagyban függ attól, hogy mennyire izzadós az ember (mi szerencsére kb. semennyire, reggel maximum a szánknak van szaga:D), meg milyen ágyneműt használ. Ha gyapjút, természetes anyagokat, amik kevésbé irritálnak, kevésbé segítik elő az izzadást, akkor ritkább mosás is megfelelő.


Egyébként nem szigorúan van behatárolva, hanem egyszerűen ha már nem friss az illata, akkor mosom.

2013. dec. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
2 hetente
2013. dec. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
én se vagyok izzadós. egy angol cikkben olvastam, nem tudom már melyiken. a baktériumokra célzott az írás, a higiéniára
2013. dec. 1. 13:06
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
3-4 hetente, de a lepedőt szoktam sűrűbben is, igény szerin t
2013. dec. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Havonta szoktam, nyáron meg attól függ milyen meleg van, ott volt hogy hetente. Lepedőt valamikor lecserélem hóközben is, nah meg persze ha koszos lesz, akkor is. :D
2013. dec. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!