Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Bárány takarót hogy lehet...

Bárány takarót hogy lehet kimosni?

Figyelt kérdés
Ki kell egyáltalán vagy elég szellőztetni? Úgy gondoltam, mindent szépen aprólékosan kitakarítok idővel de nem tudom, hogy ezt a takarót, amit az ágyneműbe húzok, hogyan mossam, kézzel? és mivel??

2013. dec. 2. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Bárány takarót gyapju programon,és folyékony mosószerrel kell .
2013. dec. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem szabad kimosni, mert tönkremehet. nekünk már több mint 10 éve megvan, és csak szellőztetni tesszük ki. de mivel öntisztuló, így azt is ritkán kell.

nem büdös, nem koszos, ugyanolyan szép mint új korában.

2013. dec. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ezért kérdezem, mert ezek is 4-6 évesek, szoktam szellőztetni őket, kimosni még nem mostam és innen jött az ötlet, hogy talán kellene??
2013. dec. 2. 18:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy nem lesz baja a mosástól. Nekünk a macska rápisilt, így nem volt más választásunk, vagy a mosás, vagy a kuka. Alapos átzuhanyzás után betettük 30 fokra a mosógépbe, és semmi baja nem lett.
2013. dec. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!