Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogy bírjátok az ablaktisztítá...

Hogy bírjátok az ablaktisztítást a harmadikon, vagy még magasabban?

Figyelt kérdés

Eddig családi házban éltem a szüleimmel, emeletes volt ugyan, de ott nem éreztem "veszélyes dolognak" az ablakpucolást.

Összeköltöztünk a párommal, most egy harmadik emeleti albérletben élünk. Mielőtt ideköltöztünk a tulaj alaposan kitakarított, az ablakot is megpucolta, most jött el az ideje így karácsony előtt egy újabb ablaktisztításnak. Ma megpróbálkoztam vele, de szó szerint a rosszullét kerülgetett a létrán állva a kitárt ablakban. Hozzá lehet ehhez szokni? Ti hogy csináljátok?



2013. dec. 20. 19:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Én a negyediken nagyon élvezem.

Ha tériszonyod van,akkor gondolom nem igen lehet megszokni.

Ha van redőny, engedd le addig míg pucolod, ha nincs inkább kérj segítséget.

2013. dec. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én elég szédülős vagyok, szóval nem csak kellemetlen, de veszélyes is felmásznom. Ezért vettem egy hosszú nyelű ablakmosót, amivel a padlón állva tudok ablakot mosni.

Egyébként érdekes, mert csak a külső ablak külső felét nagyon rossz csinálni, amikor totál nyitva van, ha a belsőt csinálom és a külső zárva van, az annyira nem para. Pedig azon a vékony üvegen kiesni pont ugyanannyira veszélyes :D

Ilyesmit használok: [link]

Az egyik fele szivacs, a másik lehúzó. Nem mondom, hogy elsőre tökéletesen lehet vele tisztítani, de hamar belejön az ember.

2013. dec. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!