Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen Dm-es saját márkás...

Milyen Dm-es saját márkás holmit éri meg megvenni? Kinek milyen véleménye van ezekről?

Figyelt kérdés
2013. dec. 22. 12:43
 1/5 anonim válasza:

A Balea termékcsaládok pl. Dm saját gyártású cuccok, tusfürdőik nagyon olcsók és szerintem nagyon jók, sokféle és nagyon finom illatban vannak és még az én extra érzékeny és száraz bőrömnek sem lett tőlük semmi baja.

Vannak hasonlóan finom illatban, sőt, akár a tusfürdőkkel egyező illatban is testápolóik, hogyha nem igényel extra gondoskodást a bőröd, tudom ajánlani azokat is, nekem néha kicsit kevés, amit tudnak, de az én bőröm sz.r


Aztán az Ebelin is Dm-s márka, a Professional körömlakklemosója isteni, ez egy henger alakú lila flakonban van, tehát nem a sima Ebelin lemosó (ami egyébként szintén nem rossz), hanem annál egy százassal drágább, de egy mozdulattal lehozza gyak. a lakkot és nem is büdös.


A She még ami Dm-márkatermék, sminkcuccokat, körömlakkokat forgalmaz, nekem egy She körömlakkom van, de az nem vált be, pedig azok nem is olyan rém olcsóak. Ettől még nem mondom a She-re, hogy nem jó, mert alig próbáltam belőlük valamit.


Azt hiszem, ez a három Dm-márka van, a Balea, az Ebelin és a She, de lehet, hogy csak én nem tudok többről. :)

2013. dec. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi a folyékony szappant használjuk, főleg a mandarin- illatút szeretjük. 300 ft körül szokott lenni a fél literes utántöltő ára, ami jóval olcsóbb a márkás cuccoknál. Viszont nem szárítja ki a kezemet, nagyon kellemes az illata, és környezetbarát.

Finom a cukormentes (sztíviás) homoktövis- cukorka.

2013. dec. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én az Alverde natúrkozmetikai családot használom.Minden van tusfürdő,dezodor,sampon,arcápolási termékek,sőt sminkcuccok is.
2013. dec. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 dodi1881 válasza:
100%
Szia! Van egy honlap, [link] ahol mindenféle kozmetikai cuccokat, köztük dm, és rossman márkásról a fogyasztók leírták a véleményükent, kinek, hogy jöttek be. Szerintem ott több véleményre tehetsz szert a kérdéseddel kapcsolatban. Én, mielőtt bármilyen testápolót, szappant megvennék, meg szoktam nézni a krémánián, hogy mit írnak róla az emberek.
2013. dec. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia Köszi a válaszokat! Igazából azért nem a Krémmániára írtam, mert nem csak a kozmetikai dolgokra vagyok kíváncsi, hanem a tisztítószerekre is. De minden más is érdekelne, pl. papíráru, légfrissítők, és minden más.
2013. dec. 27. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!