Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » 7éves Whirlpool felültöltős...

7éves Whirlpool felültöltős mosógépem van, a használati útmutató szerint nem használható folyékony mosószer. Mi történne, ha én mégis a dobba ezt öntenék, tönkre tenném a gépet?

Figyelt kérdés
Folyékony mosószeres rekesze nincsen, ahová tudnám önteni, de pl anyukámnak a mosógépe új, Indesit, és ennek sincs kimondottan ilyen rekesz, ahová a folyékonyat önti. Ő, a sima mosópor részébe teszi a folyadékot, vagy a dobba. Ha én is ezt tenném, elromolhat tőle a gépem?
2010. nov. 18. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen típusú van,de én folyékony mosószert használok és semmi baja nincs.A kis kupakba öntöd és berakod a dobba.
2010. nov. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan lehet folyékony mosószert használni az adagolója úgyis barom módon van megcsinálva. Öblítőt ugyanúgy lehet dobba tenni.AWG 650-es? Én egy éve kaptam egyet és még nem mostam vele és azt a rohadt adagolót nem lehet kivenni.
2010. nov. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet. Ahogy előttem is írták, a mosószerhez kapott kupakba kell tölteni, és azt a dobba a ruhák közé tenni.
2010. nov. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
használható 1 teli adagolóval be a dobba de a tartályba is öntheted én oda öntöm 4éves whirlpool felültöltős a mosógépem és még nem rohad,xdxd
2010. nov. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen van, lehet bele folyékony mosószert is tenni. Ugyanoda kell, ahová a mosóport. Ha közelebbről megnézed, ott van mellette a jelzés, hogy a folyékony mosószert meddig kell tölteni. Jóval alacsonyabban kell, mint a mosóport.
2010. nov. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem 9 éves felültöltős Whilpoolom van, és lehet bele folyékony mosószert tenni. Ahogy az utolsó írta, a mosószer tartályon be van jelölve a por és a folyékony töltési szint is. Igaz, és nem oda teszem, hanem a dobba a ruhák közé. Régebben volt a mosószereken olyan kis mércés műanyag gömb, abba öntöm és úgy a ruhák közé. Semmi baja a gépnek.

A tiéd hanyas számú?

2010. nov. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a fajta van én is a folyékony mosószert a kupakba öntöm és bele a ruhák közé,semmi baja nem volt eddig.
2010. nov. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!