Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan érhetem el az intenzív...

Hogyan érhetem el az intenzív öblítő illatot?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem, amikor a ruhának erős öblítő illata van. Amikor nem is a parfümöt érzed valakin, hanem az öblítő illatát. Sajnos én nem tudom elérni. Kérlek, segítsetek, mi a titka. Egyetlen módszer volt, ami jó volt, anno az első anyósom a régi hengeres mosógéppel és külön centrifugával mosott, és ő jó sokáig hagyta ázni az öblítőben a ruhát, mielőtt kicentrizte. DE hát ugye automata mosogépek vannak már...:)Ti hogyan csináljátok?
2014. jan. 8. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
56%

Nem tudok segíteni neked, de én utálom, ha valami bűzlik az illattól. Ezért nem is használok öblítőt.

Ha te annyira ragaszkodsz az illathoz, akkor centrifugázás előtt állítsd le a gépet és tedd a ruhákat tömény öblítőbe. Utána centrifugázd ki. De számíts arra, hogy hamarosan nagyon kemények lesznek a holmijaid. Az öblítő bevonatot képez a ruhákon.

2014. jan. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod, értékeltem:)
2014. jan. 8. 22:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi Coccolino-t haszálunk, és egész nap érezi a ruhák illatát, de a lenor is jó. A szekrényben is megmarad az illat, és az egész lakást belengi mosás után. :) Illetve lehet kapni ilyen öblítővel illatosított kendőket, olyan kiszerelésben, mint a babapopsi törlő, azt is be lehet rakni a szekrénybe a ruhák közé.
2014. jan. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm Neked is!
2014. jan. 8. 23:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Ilyenre gondoltam:

[link]

2014. jan. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!