Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használ valaki babájának...

Használ valaki babájának Dreft mosószer - Gabi öblítő kombinációt? Milyen, meg vagytok elégedve vele? Nem túl intenzív az illata?

Figyelt kérdés
2010. márc. 25. 19:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Dref mosószert használok, és nagyon meg vagyok vele elégedve.

Az öblítőt nem ismerem.

2010. márc. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mivel öblíted a kisruhákat?
2010. márc. 25. 19:55
 3/14 anonim ***** válasza:

Dreft mosószert használok én is, és szerintem nagyon erős illata van, így én még egyet öblítek rajta általában.

és amúgy coccolino sensitiv öblítőt használok hozzá.

2010. márc. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én persil sensitívvel mosok, folyékonnyal, és kipróbáltam a gabi öblítőt. Fini illata lett a ruhának. Aztán gondoltam, hogy gazdaságosabb a silan sensitiv (mienknek már nagyon rég silánt használok, nagyon szeretem), de annak nem annyira babás az illata. Majd a mienkhez elhasználom, és visszatérek a gabihoz....
2010. márc. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Még csak várom a babámat, de szaglásztam a mosószereket és az öblítőket, és ezek tetszettek. Magunknak Tomit használunk, plusz kék silant. A Dreft-Gabi kombinációt ma meg is vettem, átmostam vele a pelenkákat, ki is öblítettem. Vizesen isteni illata van, száradás, vasalás után majd még meglátom. Tapasztalatok érdekeltek :) Köszi
2010. márc. 25. 20:45
 6/14 anonim ***** válasza:
Én is ezt a kombinációt használom és nagyon szeretem, hidd el száradás után is ugyan olyan jó illata lesz. Én amikor már a szekrényből veszem ki akkor is jó illatú és még ha egész nap rajta van este is jó az illata.
2010. márc. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én Dreft sensitive-el mosok, és Lenor sensitive-vel öblítek
2010. márc. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Dreft sensitive-vel mosok, és Gabival öblítek.

Isteni babaillata lesz a ruháknak. A babám sem zavarja, nem lett tőle baja. Amióta megszületett ezt használom.

Egyáltalán nem intenzív az illata, és a védőnőm is mondta, hogy hozzánk jó jönni, mert finom baba illat van. :)

2010. márc. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
De jó! :)
2010. márc. 25. 21:19
 10/14 anonim ***** válasza:
Én is dreftet hasznélok,nagyon jó!A gabi öblítőt hol veszitek?Mert nálunk még nem láttam.
2010. márc. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!