Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Pólóra írtam alkoholos filccel...

Pólóra írtam alkoholos filccel, ami mosásnál elmosódott. Hogyan szedhetem ki a maszatolódott részt?

Figyelt kérdés
Ráadásul fehér póló, és feketével írtunk rá! A baj az volt, hogy véletlenül bekerült a mosásba, és 40 fokon mostam ki - pedig külön akartam kézmeleg vízben, stb.! Azt szeretném, hogy a felirat maradjon, csak az elmosódott foltok tűnjenek el! Előre is köszönöm a válaszokat!
2009. dec. 1. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajna nagyon kevés arra az esély, hogy erre neked valaki tud megoldást. :(
2009. dec. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem hipóba vele, aztán ha teljesen kijött a színe, akkor írd fel újra amit szeretnél, majd pár óra múlva ecetes vízbe ázatás, bennehagyni 1 éjszakára, és no more para :)

remélem használható az 5let.

2009. dec. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, kipróbálom. Reménnyel a szívemben :-). Sziasztok!
2009. dec. 2. 13:03
 4/5 anonim válasza:
miért jó az ecetes vízbe áztatás?
2010. febr. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az ecetes vizes részt ismertem, de azért jó, hogy írta aki segített, mert most nem jutott volna eszembe!

Szóval azért jó, mert fixálja a színeket. Ha például új ruhát veszel, nem árt kipróbálni, hogy ereszti-e a színét. Ezt úgy lehet, hogy jó meleg vízbe teszed például az ujját, és nyomkodod. Akkor kiderül, hogy ereszti-e a színét. Ha igen, akkor érdemes mosás előtt ecetes vízbe áztatni, pont a fixálás miatt.


Ha már itt vagyok, még egyszer köszönöm a választ, mert nagyon jól bejött amit mondtál! Alig látszott utána valami, amilyen volt előtte, ahhoz képest nem is látszott semmi!

Köszönöm!

2010. febr. 15. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!