Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan vasaljam a teritot?

Hogyan vasaljam a teritot?

Figyelt kérdés
Valami tuti tippre lenne szuksegem. A kedvenc teritomet annyira osszegyuri a mosogep, hogy nem birom kivasalni. Pedig pamut, nem valami kenyes anyag, amit agyrem lenne kivasalni. A tobbi ruhat nem gyuri ennyire...Akar mennyit gozolom, mindig benne maradnak a csikok. Hat nagyon nem szep latvany... Legalabbis nekem nem tetszik... Mit tehetek???
2014. jan. 22. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Fogj egy pl. konyharuhát, azt vizezd be, terítsd rá a terítőre, és azon át vasald.

A terítőt egy rétegbe, és ne összehajtva tedd a vasalódeszkára. Kicsit időigényes így, de szép lesz.

2014. jan. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a sötétítőm ilyen :) Én vettem egy 1500 wattos gőzvasalót.Ezekkel a 1000 wattosokkal tényleg rémes a vasalás. Priznic és úgy is kisimul valahogy :)
2014. jan. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az enyem 2100Wos meg se birja. De megprobalom azzal a vizes ruhakkal. Eros a vasalom. De egy ideje olyan vacakul gozol. Pedig nem teszek bele csapvizet... Ha nyomom a gombot akkor gozol, de ha nem akkor... Pedig regen gozolt mint az allat... Amugy nem vagy se fuggony, se terito parti. Sot! A haloban van csak egy sotetitom. Azzal nincs gond. Meg ez az egy teritom a konyhaban. Ezzel is szenvedek minden mosas utan...
2014. jan. 22. 13:54
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne hagyd egészen megszáradni. Akkor vasald, amikor még nedves. Akkor kisímul.

A vasalód, ha nem gőzöl, nézesd meg egy villanyszerelővel. De lehet, hogy újat kell venned. Elég hamar tönkremennek.

2014. jan. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!