Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Internetes munkákban meglehet...

Internetes munkákban meglehet bízni tényleg lehet vele keresni valamennyit? Valaki próbálta már?

Figyelt kérdés

2014. jan. 22. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Régebben körbejártam a témát. Angol nyelvű oldalon kellett volna regisztrálni. A hirdető adataival. Állítólag csak úgy lehet, mert őt fogadja el az üzemeltető.

Másik próbálkozásomnál regisztráltam más oldalon. Miután kitöltöttem a kérdőívet, amiből kiderült hogy vidéken lakom és nincs a környezetemben potenciális vásárló közönség, soha többet nem tudtam belépni.

Elvileg mindkét oldal bizonyos termékek népszerűsítéséről szól.

Neten pénzt keresni már nagyon nehéz. Az egyetlen megoldás, ha saját honlapot hozol létre, de olyan közérdeklődésre számot tartó profilja, legyen egy témakörben, amit a Google kereső az első oldalon listáz. Akkor keresnek meg a hirdetők, akik a hirdetésük megnyitásának számától függően fizetnek.

2014. jan. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan milyen internetes munkáról van szó? A programozás, weboldalkészítés és -karbantartás, tartalomfeltöltés, fordítás, seo és rokonaival nincs gond. Tisztességes munkaszerződésed van, bejelentett munkád, fizetésed.

Ha ilyen linkekre kattintgatásra gondolsz, az felejtős, legjobb esetben csak elcseszel egy csomó időt a semmire (soha az életben nem fog összejönni annyi pénz, hogy kifizessenek, de ha mégis, az órabéred kb. 5 Ft, kevesebb mint a plusz villanyszámla), rosszabb esetben összevírusozod a géped, aztán csodálkozol, miért nem tudsz belépni a netbankba és hol a pénz a számládról.

2014. jan. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Azoknak lehet akik betudnak palizni téged valamire.
2014. jan. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!