Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Nők! Kézi mosogatás után...

Nők! Kézi mosogatás után mingyárt elpakoljátok az edényeket, vagy hadjátok lecsurogni?

Figyelt kérdés

2014. jan. 26. 12:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Mikor hogy de az esetek 3/4 részében rögtön eltörlöm és elrakom. Ha takarítok közben akkor szoktam hagyni leszáradni, mikor meg végzek megyek és eltörlöm őket és elrakom.
2014. jan. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
én hagyom lecsurogni,de el is lehet törölni..
2014. jan. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én hagyom megszáradni, utána pakolom csak el
2014. jan. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is hagyom megszáradni.
2014. jan. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
43%

Eltörölgetem majd elpakolom.


Ha hagyod megszáradni akkor a színes vagy fekete edényeken sajnos látszik a víz nyoma, de a fehér sem lesz olyan szép csillogó, mintha eltörölnéd. Az evőeszközökről nem is beszélve.

2014. jan. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Hadd csorogjon, elpakolom, ha kedvem van, ha nincs, akkor meg következő mosogatás előtt, hogy odaférjen a többi edény.
2014. jan. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

Szoktam hagyni megszáradni. A csurgatóban direkt úgy állítom be mosogatásnál az edényeket, hogy rendesen lecsöpögjön róla a víz, így nem maradnak rajta vizes/vízköves foltok.

Ha hirtelen többet kell mosogatnom és nem fér, csak akkor szoktam törölgetni és rögtön elpakolni. Egyébként a lustaságomnak köszönhetően megvárom, amíg megszárad és már csak el kell pakolni.

2014. jan. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hagyom száradni, akkor pakolom el teljesen, ha következő mosogatás van. Úgyis használom a 80%-t, legalább kéznél van.
2014. jan. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Bénabakter ***** válasza:
65%
Mingyárt hadjuk, vagy mindjárt hagyjuk? Ez itt a kérdés.
2014. jan. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!