Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Használtok osztrák, német...

Használtok osztrák, német mosóporokat, mosószereket és öblítőket? Gondolok itt:OMO, WEISER RISE, LENOR, SOFTLAN, VERNEL stb.

Figyelt kérdés
2014. jan. 30. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen használok,pontosabban a Weiser Riese color mosógélt,hozattam egy jó pár flakonnal.Nagyon meg vagyok elégedve vele.Finom illata van,kitűnően tisztít és nem kell sok belőle egy mosáshoz.Softlan és Lenor öblítőt is hozattam,de a Softlannal nem vagyok megelégedve,nem puhít rendesen és büdös lett tőle a mosógépem is.A Lenor viszont kiváló.
2014. jan. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 9 évig foglalkoztam Német mosószerek, öblítők értékesítésével. Így mind a magam, mind a vevőim visszajelzéséből azt tudom elmondani, hogy bármely általad felsorolt márka kiváló! Csak ajánlani tudom őket!!
2014. febr. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én Németországban élek, mindegyiket kipróbàltam már :) nekem is nagyon bejön a weiser rise a kék softlan és a sárga lenor :) a vernelt nem szeretem
2014. febr. 13. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én a szennyezettebb ruhákhoz, ágyneműhöz, törölközőkhöz Persil Business Line-t használok. Természetesen német/osztrák gyártmányút! :) nemetmosoporok.hu-ról rendelem, házhoz jön két napon belül, és van német öblítőjük is. A Lenor és a Silan sensitive-t használom, mert nem szeretjük az erős illatokat.
2014. máj. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!