Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyik webáruházban tudnék...

Melyik webáruházban tudnék osztrák-német mosószereket venni?

Figyelt kérdés
Próbálok keresgélni, de eddig sajnos nem jutottam semmire. Szeretnék váltani mosóport, vagy mosógélt. Sajnos itt amit kapunk, azok nem igen jönnek be. Az ár nem számít ez esetben. Igazából bio terméket keresek, ami nem magyar. Ha vkinek van tapasztalata, vagy tud nekem linket küldeni, azt nagyon megköszönném!
2012. ápr. 9. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:

vegyidiszkont.hu

Csupa német cucc nagyon jó áron. Én rendeltem már és nagyon meg vagyok vele elégedve.

2012. ápr. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megnézem!
2012. ápr. 9. 20:38
 3/4 anonim válasza:
Én innen rendeltem: [link] , nagyon nagyon meg vagyok elégedve velük, korrektek, kedvesek és teljesen rendben van az áru. Habár én sima ariel mosóporokat rendeltem, azért nézz körül, hátha van bio termékük is.
2012. ápr. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Megmondom őszintén, hogy nem merem kipróbálniezeket az eredeti német és osztrák mosóporokat, mosószereket, pedig biztos jobbak, mint az itteniek. Még lehet, hogy a lidlben kapható mosóporoknál is jobbak. A Weisser Reise mosószer tényleg Tomi mosószer, és Tomi illata is van?
2016. dec. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!