Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Rossz szagot megszűntetése?...

Rossz szagot megszűntetése? Éjszakára a sütőben lett hagyva a hús és szénné éget, és a lakásban irgalmatlan bűz van.

Figyelt kérdés
2014. febr. 3. 20:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szellőztetni kellene. :)
2014. febr. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Azért a nyílvánvalót hagyjuk :D 9 órát sült azalatt beszívta a fal meg a bútor is
2014. febr. 3. 21:12
 3/14 anonim ***** válasza:

Hogy lehet 9 órán át nem észrevenni egy ilyet? Tűzeset is lehetett volna, akár - és nem viccelek, szó szerint, véresen komolyan írom- leéghetett volna a ház is...

Szellőztetés, a szenesedett hús kivitele messzire a kinti kukába...és napokig szellőztess...ne érdekeljen, hogy hideg van... most muszáj! Ennyi.

2014. febr. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha a fal beszívta, akkor megszívtad, majd csak teljes lakásfestéssel lehet a szagot a falakból megszüntetni...de az nem 2 perc, és nem 2 Ft.
2014. febr. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Este 3/4 9 van, az is gyanus, miért most írtad ki a kérdést...ha az eset tegnap(!) éjszaka történt...Azért egy ablakot kinyitni, meg egy agyonégett hús után a sütőt kitakarítani nem tart egész nap... max. ha nagyon szőrözős vagy, akkor 2-3 óra...
2014. febr. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nézd a jó oldalát!

Ha krumplit tettél volna fel főni,és az "marad ott"-(főleg,ha hajában)-akkor még annál is sokkal büdösebb lenne!

2014. febr. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Szombat este beraktam a sütőbe sülni és utána elmentem filmet nézni és elaludtam. Már szellőztettem, raktam ki ecetes vizet, füstölőztem, gyertyáztam, légfrissítőztem már nem tudtam kitalálni mást, ezért írtam ki a kérdést
2014. febr. 3. 23:45
 8/14 anonim ***** válasza:
süss (égess) pattogatott kukoricát, az még büdösebb
2014. febr. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha vannak huzatok a bútorokon, mosd ki erősen öblítős vízzel, moss fel domestossal mindenhol és hát fújkálj wc-be való szagűző spray-t. Kb egy hét alatt el fog múlni nagyjából a szag. A bútorok kárpitját, szőnyeget be lehet még fújni ilyen textilfrissítővel.
2014. febr. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Sokat javíthat a helyzeten egy kellemes illatú füstölő elégetése, az el fogja fedni a rossz szagot. Illetve nem egy darab, hanem egy tucat legalább egymás után.

Aztán még illatgyertya, de ez kevésbé intenzív

2014. febr. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!