Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosodában mosás hogyan?

Mosodában mosás hogyan?

Figyelt kérdés
Hogyan kell szétválogatni a ruhákar a mosodában mosás előtt? Most először mosnék életemben és nem nagyon értem hogyan kell. Egyedül élek, pestre költöztem az egyetem miatt és már meguntam a kézi mosást. Mosógépre pedig nincs pénzem és el se férne az albérletben. Hogy van ez a színes-nem színes dolog? Plusz hány fokon kell mosni? valaki leírná egy abszolút kezdőnek hogy hogyan kezdjen hozzá? Köszönöm!

2014. febr. 15. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:

1: feherek - 40 fokon, feher anyaghoz valo mososzerrel, esetleg egy evokanalnyi feher ruhakhoz valo Vanish hozzaadasaval.

2. Vilagos szinesek - 40 fok, szines ruhakhoz valo mososzerrel.

3. sotet szinesek - 40 fok, szines ruhakhoz valo mososzerrel.

4. Feketek - 40 fok, szines ruhakhoz valo mososzerrel.

5. Pirosak 40 fok, szines ruhakhoz valo mososzerrel.

6. Gyapjuholmik. - 30 fok, gyapjuhoz valo mososzerrel. Ide tartoznak a kotott puloverek.


Oblitot adhatsz mindegyikhez egy kupakkal. Vanish folyadekbol van szineshez es feherhez valo, idonkent hasznald ugy, hogy a mososzerhez adsz belole.

Hatvan fokon akkor moss, ha pl beteg voltal es teleizzadtad az agyad.

Mososzerbol folyekonyat vegyel, az jobb, Ariel pl nagyon jo.

2014. febr. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm! :)


De mosodában mosnék, szóval nem én veszem a hozzávalókat. :)


Akkor ha jól értem, 40 fokon mehet minden, kivéve a gyapjút. És nagyjából legyen szétválogatva. :)


Köszönöm még egyszer! :)

2014. febr. 15. 20:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom mosodában te viszel mosóport, meg öblítőt. Vagy nem arra gondolsz, amikor sok gép van, és azokat használhatod?
2014. febr. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A honlapjukon azt írták, a mosógép és az öblítő benne van az árban.
2014. febr. 19. 13:19
 5/5 A kérdező kommentje:
*mosószer :)
2014. febr. 19. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!