Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Vettem farsangra egy ruhát...

Vettem farsangra egy ruhát turkálóban, de nagy rám. Hogy tudnám bevenni? (többi lent)

Figyelt kérdés

20-as évek a stílus és vettem egy ruhát, ami pántos és mell alatt van elvágva. Az elvágás alatt fodrok vannak a ruhán.

eléggé nagy rám, 42-es az én méretem pedig 34-36. Az a 2 nagy baj, hogy a hónom alatt, a ruha szélén akarom bevenni, de ott cipzár van és ha beveszem nem tudom felvenni cipzár nélkül és hogy elég ügyetlen vagyok ilyesmikben. Tudtok segíteni? Vagy inkább vigyem el varrónőhöz?

Köszi előre a válaszokat!


2014. febr. 15. 15:00
 1/1 anonim válasza:
Próbáld meg úgy, hogy a cipzár nélküli oldalon simán beveszed, a cipzáros oldalán meg a bevarrandó részt elfelezed, és a cipzár két oldalán fele-fele annyit veszel be, így megmarad a cipzár.
2014. febr. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!