Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A Tesco-s mosógéltől tényleg...

A Tesco-s mosógéltől tényleg bebüdösödnek a ruhák egy idő után?

Figyelt kérdés
2014. febr. 26. 23:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem mondanám biztosra, hogy ez fog történni, de nem a semmiért annyi az ára amennyi, költséghatékonyság nem a minőség a szempont.
2014. febr. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
17%
Ha ezt nézem ,hogy egy üveg tesco-s mosogatószerrel nem lehet egy darab tányért rendesen elmosogatni,akkor az nem tudom,kinek hatékony.Maximum tud alatt ,egy jó érzés eltölthet ,hogy vam egy mosogatószered olcsón ,ami nem is mosogatószer,vagy van egy mosogéled,amit jobb ha nem tudod,miből van.
2014. febr. 27. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
25%
Erről szól az egész, néha nem árt kcsit többet áldozni a dolgokra, és akkor azt kapjuk amit várunk.
2014. febr. 27. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én még ilyet soha nem tapasztaltam..
2014. febr. 27. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Semmi baja nincs a mosógélnek, tökéletesen működik.
2014. febr. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 dickharta ***** válasza:
nem szabad bent hagyni a ruhát!
2014. febr. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem, dehogy.

Viszont az igaz, hogy nem túl jó a hatékonysága :(

2014. márc. 1. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Katonca válasza:
Na akkor, maradjunk az igazságnál. Mosok én néha Tescossal is, mással is. A probléma a téli időszaknál kezdődik. Ha nyáron mosok, mindegy mivel, odakint kifújja a ruhákat a szél, és ennyi. Télen viszont, ha sokáig, pl. 3 nap alatt szárad csak ki a ruha, a Tescos mosószeres ruháknál előfordul, hogy állott szaga, mitöbb büdös szaga lesz mire megszárad. Én azt hittem azért, mivel sokáig vizes a cucc, kvázi megromlik benne a víz. Viszont más mosószerekkel való mosáskor ilyen gondom még nem volt, bármeddig is száradjon. Ki ki döntse el, valóban az olcsóbb mosószer e az oka.
2014. márc. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Inkább azt döntse el mindneki, hogy normális dolog-e 3 napig doholni a ruhat majd a mososzerre fogni.
2014. márc. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 agrodám válasza:
Nekem már egy hét után már meg sem lehet benne maradni annyira büdös volt én váltottam auchanosra az még büdösebb
2014. márc. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!