Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Fehérneműk (fehér plusz...

Fehérneműk (fehér plusz színes) + világos ruhák 60 fokon?

Figyelt kérdés
Össze fognak mosodni es használjak inkább szinfogo kendot? Nagyon kezdo vagyok meg a dologban es nem örülnek ha a feher ingembol rózsaszín lenne :)
2014. márc. 6. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Én egybe bevágok mindent a gépbe.Akkor volt a gond amikor az új ruhát is betettem.

Mondjuk a lényeges fehér ruhákat azért a biztonság kedvéért külön mosom.

2014. márc. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40 fokon moss, és külön tedd a fehéreket és a színeseket.
2014. márc. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Dylon-tól lehet igényelni színfogó-kendő mintát, tök ingyen, postázzák is (de amúgy sem drága). A fehérneműid bírják a 60 fokot?
2014. márc. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én az ilyeneket 40 fokon mosom és egyben.
2014. márc. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat!

nem akartam a fehernemuket szin szerint csoportositani a tobbi ruhaval, mert mar nem szamolom, hanyadik polom megy tonkre, mert beleakadt a melltartom csatja :(


az ingyenes szinfogoval nem tudok elni, mert nem Magyarorszagon lakom, de lehet bevasarolok itt is valami hasonlot :)


vegul bedobtam a soteteimet 60 fokra kivancsisagbol, nem lett bajuk, igy a fehernemuket is be mertem, es halistennek minden maradt a sajat szineben :) de a vilagos ruhaimat inkabb hanyagoltam melloluk es inditottam nekik egy kulon mosast.


koszonom szepen mindenkinek a segitseget! :)

2014. márc. 19. 07:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!