Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Erdekelne takaritas utan es...

Erdekelne takaritas utan es mosogatas utan sok vizesrongy van hol hagyhatnak megszaradni vagy 10 rongyot? ijenkor nagyonsok rongy vizes takaritas alkalmabol ha ep foro a kajha a szobaba akor is letorolheto vizesrongyal?

Figyelt kérdés
takaritas
2014. márc. 6. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Én szépen kimosom őket és felrakom vagy a fregolira vagy a törölköző tartókra esetleg egy kisebb ruhaszárítóra.
2014. márc. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
anyi rongyot egy hejen szaritsam meg?
2014. márc. 7. 00:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért, hány helyre akarod rakni? Tök mindegy hány helyen szárad. Szépen kicsavarod jó alaposan, hogy ne folyjon szét alatta minden aztán egymás mellé kiteregeted aztán jó napot. Ha megszáradtak akkor szépen összehajtod és elteszed valahová. Ennyi. Persze rakhatod szanaszét a lakásban csak nem épp esztétikus látvány, hogy mindenhol rongyok száradnak.
2014. márc. 7. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hogy lesz neked ENNYI rongy?


Munka közben öblitsd ki és használd tovább ugyanazt az EGY rongyot, teljesen fölösleges többet használni.

2014. márc. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ahová a kimosott ruhát is felteszed száradni. :-)


Ha épp forró a kályha, akkor ha vizes ronggyal letörlöd, jól megégeted az ujjaid.

2014. márc. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem serceg ha foron lemosom?
2014. márc. 8. 01:00
 7/7 anonim ***** válasza:
ennyi rongy minek? Nekem 1 van a konyhába, egy a fürdőbe, meg egy amivel a szobába törölgetek, takarítok. ha koszosak, mosószeres vízzel kiöblítem, és a radiátoron szárítom meg
2014. márc. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!