Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Sos. Este erkezik az anyos!...

Sos. Este erkezik az anyos! Kanape szagtalanitas valahogy gyorsan? Legalabb atmenetileg. Eros pisi szagu.

Figyelt kérdés

este erkezik egy baratnoevel es nalunk lesznek 4 napot!szornyu,de a legnagyobb problema h a kanapen fognak aludni,amit a kolyok kutya mar telepisilt.

olyan modszerre lenne szugsegem ami legalabb ezekre a napokra eltavolitja a szagokat.amig valamit ki nem talalunk.mar arra is gondoltam hogy fozoszodaval leontem,bedorzsolom,kiporszivozom aztan ecetes vizes rongyal attorlom,utanna meg ruhaoblitos vizes rongyal.ez segithet?van remenyem?amugy is irtozik a kutyaktolmmost hogy van nekunk is nem orult neki abszolut,sot!

a masik pedig hogy ezt a kanapet o vasarolta meg a paromnak amikor kulonkoltozott.


2014. márc. 21. 04:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szétszedni, ecettel átmosni, szellőztetni valahogy, de egy nap alatt a kutyapisit elnyomni elég reménytelennek tűnik. Főleg, hogy mosni csak a felszínét tudod, de a pisi a belsejében van, talán az egészet átitatta.

Nem akarok vészmadárkodni, de kapkodással már nem sokat érsz. Valahonnan szerezzetek egy új ágyat, vagy készülj fel lélekben egy jó nagy balhéra, hacsak nem jó fej.

2014. márc. 21. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

hat nem rossz de az ilyesmi hazimunkaval kapcsolatos dolgokban szornyu...en meg kezdo vagyok.

a megoldast keresuk a kanapera amikor mar teljesen szobatiszta lessz a kutyus(mar majdnem az,de balesetek meg neha tortennek).a sutot sem tudtam jol kipucolni,pedig 2 napig csak azzal folglakoztam.a mondasa hogy amilyen a sutod olyan ember vagy.

vissza a temahoz:a kanape takarot betettem mosogepbe a nagy diszparna huzatokkal.

2014. márc. 21. 06:36
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
Gyönyörű vagy.!! Egyébként nem takarítanál. Mondhatni szép, gusztusos emberek vannak.
2014. márc. 21. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A DM_ben van Ferbese nevü szagtalanító, azzal fújd le, és szellöztesd alaposan, esetleg ismételd meg.
2014. márc. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

aki azt mondta hogy maskepp nem takaritanak felregondolta.

igen is takaritok,a suto mar ilyen volt amikor en osszekoltoztem vele,csupa ragacs,odaegett trutyik.csak akkor az anyos 3 even keresztul ossz 2 jott a paromhoz es akkor nagy takaritast vegzett nala.most h mar masfel eve itt vagyok mar harmadszor jon.

a kanape meg majd ki lesz rendesen takaritva amint mar irtam elotte is.ha valaki csak ul rajta nem erzodik,de ha mar rafekszik akkor igen,nagyon is.

2014. márc. 21. 07:52
 6/7 anonim ***** válasza:
A Febrese elveszi a szagot, még azt is eltüntette, amikor a szomszéd kandúr beszökött a szobába és megjelölte a fotelt - pedig az igen erös szag!!!!
2014. márc. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
sajnos most vasarolni ilyeneket nem tudok,ezert valami hazi praktikara gondoltam
2014. márc. 21. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!