Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Matt padló csempébére tudtok...

Matt padló csempébére tudtok ajánlani valami olyan szert, gélt vagy akármit amitől fényes csillogós lesz, és egy fényes réteg lesz rajta?

Figyelt kérdés
2014. márc. 30. 12:05
 1/2 A kérdező kommentje:
csempére! :D
2014. márc. 30. 12:06
 2/2 Madim válasza:
Ha kerámialapra gondolsz, én a SOFIX nevű padlófényező tisztítószert ajánlom Neked, ( fehér flakon zöldes cimkével, rajta sárga betűk) ettől tuti fényes lesz. Én ugyan padlóra még nem próbáltam, de a kredenc ajtaját ( miután clorox-szal lemosom bekenem ezzel a tejszerű folyadékkal és olyan, mintha most festették volna. Vigyázz, lakkszerű réteget képez, de nem csak a padlón, hanem a körmeiden is !:) Amúgy én padlóra azért nem teszem, mert baromira csúszik, így balesetveszélyes is lehet, de ha nem zokniban jársz, hanem mezítláb, nem vészes. :)
2014. ápr. 7. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!