Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Komoly a kérdés, ötleteket...

Komoly a kérdés, ötleteket várok! Hová tűnnek el a zoknik párjai? Van köztetek valaki, aki már megtalálta őket?

Figyelt kérdés

Tegnap összeszámoltam, több mint 20 páratlan zoknit találtam amiket vasaláskor csak visszadobálok a vasalatlan tartójába, hogy majd következő mosásnál biztos előkerül.

De nem!

/Már szerelővel megnézettem, hogy nem mászik-e be a dobba mosás közbe. Ott sincs./


2014. ápr. 3. 09:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha az egyik kilyukad, akkor az megy a kukába, a másik meg a szennyesbe. Nekem is van csomó "egyke" zokni, amik árválkodnak, amikor a párban lévők mindegyike koszos, akkor marad a párosítás, ha színben hasonló, akkor jó farmer alá, bakancsba.
2014. ápr. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.


Erre a lehetőségre már én is gondoltam, ezért egyszerűen kidobtam kb fél éve az összes páratlan zoknit. Mindenhonnan. Attól a pillanattól csak párosával dobálom ki őket. Mivel rajtam kívül a három pasi közül mindenki csak a szennyesig jut el, szerintem ők nem dobják ki a zoknikat. Szóval rejtély még mindig.

2014. ápr. 3. 10:49
 3/15 anonim ***** válasza:
46%
komoly a kérdés ,banyek tényleg 3 pasival élsz ?
2014. ápr. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Na ezért van az hogy ha zoknit vásárolok, legalább hat pár teljesen azonos mintájút veszek. 50% megtakarítás, és bosszúság elkerülés.
2014. ápr. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Én tudom hova kerülnek!!!

Centrifugálás közben átjutnak egy másik dimenzióba. :-)

Nekünk is van egy zacskónyi fél pár zoknink, nem nálatok van a párja? :-)

2014. ápr. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

No végre megvan a megoldás. Egy másik dimenzió.


Lehet, hogy kéne cserélgetni. Lehetne az oldal címe www.felparzokni.hu

Feltesszük a maradék zoknikat a zacsiból, hátha párra lelnek.


Ó igen. 3 pasival. 1 férj, 2 kamasz. /Vagy 3 gyerek? Nem tudom melyik megfogalmazás lenne jobb :)/A kisebbik fiamnak 47-es lába van, tehát nem az a pici darab. Van huszon akárhány páratlan zoknim.


Valaki csere? :D

2014. ápr. 3. 12:38
 7/15 anonim válasza:

48-9 es lábú kamasszal esetleg? :DDD

A centrifugánál kipöröghet, ha a tetejére teszed, és akkor ott lent fogod megtalálni, amikor már használhatatlan.

Javaslat vegyél, 100-asba zoknicsipeszt.Vagy mosd úgy, h 2-3 párosával.

Am meg a félpárakat nyugodtan otthon el lehet használni "játszós"zokninak.

2014. ápr. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Imola Ágnes ***** válasza:

Szerintem is másik dimenzióba mennek át. Gondoljátok el, ott meg jelennek meg csak úgy a páratlan zoknik. Hallottam olyat is, hogy a lakásokban laknak zoknievő manók. A vicc az, hogy ha kidobod a páratlan zoknikat, hírtelen elkezd előkerülni a párjuk:)))

Nálunk az kicsit segít a problémán, hogy mindíg egybefogva rakjuk a szennyesbe a zoknikat...de így is folyamatosan van pár nélküli:)

2014. ápr. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én bevezettem azt, hogy a párjával összebogozba dobom őket a szennyesbe így látom hogy a gépbe tényleg a párjával együtt dobomba, de még így is meglepődöm néha. Rejtély... :)
2014. ápr. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Az is lehet, hogy a koszosabb szégyenli magát, és elbújik. Amikor kidobod a párját, már elő mer jönni.


A 48-49-es zoknik érdekelnek. Cipőt már nem nagyon tudok venni a fiamnak, úgyhogy olyan zokni kell 48-asba, ami strapabíró, hogyha kivágom a cipője orrát jövőre, akkor is melegen tartsa a lábát. :)


Tényleg nem egyszerű. Amúgy most töltötte a 14-et, és 184 magas. Mi lesz még?

2014. ápr. 3. 13:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!