Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogy rakjak rendet 15 perc alatt?

Hogy rakjak rendet 15 perc alatt?

Figyelt kérdés
A szobámban hatalmas a fefordulás, de a szüleim csak úgy engednek el otthonról ha csili vili rend lesz!

2014. ápr. 12. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

1. Lépés: állj fel a géptől

2. Lépés: rakj rendet

2014. ápr. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szennyest a szennyesbe, tiszta ruhát a szekrénybe, mosatlant ki a konyhába, szemetet a kukába, és meg is vagy a felével. :)

Porszívózás, felmosás, szellőztetés, és kész is. Amig szárad a szoba, addig elmosogatod amit kivittél a konyhába. :)

2014. ápr. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Gyorsan.
2014. ápr. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Talan nem kene minden fele agyhalott kerfes feltenni amig megirod addig kitakarithattal volna!
2014. ápr. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 puszti laura válasza:
hat az igaz ,hogy ez az uzenet helyett ossze is takaritottal volna de figyi alj neki az en szuleim is mindig azt mondjak hogy 15 perced van osszetakaritani nem figyeltem az idot neki lattam es 10 perc alatt megcsinaltam nekem ritkan van ilyen mert rend van a szobamban de nemtudom mas hogy van vele szerintem koncetraly a rendre ne is nezd az idot es kesz [en is igy vagyok vele]
2014. ápr. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Zkocka válasza:
Pakolj össze
2014. máj. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!