Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Az miért van, hogy pl az...

Az miért van, hogy pl az Ausztriában vásárolt mosópor sokkal jobb minőségű, mint az itthon vásárolt?

Figyelt kérdés
Ugyanannról a termékről van szó természetesen .
2014. ápr. 28. 14:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szubjektív és persze pszichésen a nyugati javára......


De, ha kint használod és azután állítod, a víz keménységével is kalkulálni kell.


(Van aki a kint vásárolt Milka csokira esküszik.)

2014. ápr. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Itthon használom
2014. ápr. 28. 17:02
 3/15 anonim ***** válasza:

Lehet tételesen jellemezni, hogy ugyan miben jobb??


Mert ugye szubjektív.

2014. ápr. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

Egyébként sokadjára hallom, hogy kint jobbat árulnak, említettem a csokit is.

Ehhez szkeptikus vagyok, mert amint objektíven kiderülne, hogy igaz óriási negatív reklám lenne a cégnek.

Annyi szuper aromát, adalékot nem tudnak megspórolni rajtunk, hogy érdemes lenne a lebukást kockáztatni.

2014. ápr. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Az azonos márkájú mosóport sem egy gyárban készítik és amíg eljut a csomagolásig, sok mindent rakhatnak bele (só, homok, stb.).
2014. ápr. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom. De en a Mullerben vasarolok mosoport, azt nem itthon gyartjak. Weisser Riese a kedvencem.
2014. ápr. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
76%

Itthon jóformán mindent "hígítanak". Pl. a kinti öblítő is sokkal sűrűbb, tovább tart az illata a mosott ruhának, és tényleg elég egy kisebb adag belőle.

A csokira is hiába írják rá, hogy pl. made in Germany, az csak az alapanyagra értendő, de itthoni gyárakban lesz belőle pl. táblás csoki, kap egy kis adalékot, majd jön a magyar csomagolás. Mit gondoltok, majd külföldön minden ország nyelvének megfelelő csomagolást készítenek? Ugyan már... Sokkal jobban megéri nekik 1 tonna minőségi mosóporból kicsit feltuningolva 1,4 tonnát eladni (most csak hasra ütve mondtam valamit).

Külföldön nem csak beképzeli az ember hogy ez meg az sokkal jobb, hanem úgy is van.

És simán eljátsszák ezt mindennel, mert mégis ki menne oda a magyar forgalmazó céghez, hogy bocsika de ez külföldön sokkal jobb, indítok egy pert ellenetek, mert tuti van benne csalás? Ha valaki meg is próbálná a gatyája rámenne, plusz a cég olyan ügyvédet szerez, akivel tuti nyert ügye van.

Ne legyünk már ennyire vakok, akinek meg nem inge...:)

2014. máj. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
én is észrevettem, hogy erősebbek kint a vegyszerek, egy azon márkájúaknál, mint ami itthon van
2014. máj. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

10 éve foglalkozom kinti mosószerek értékesítésével. Az a tapasztalatom, és a vásárlóim visszajelzése is az, hogy BÁRMILYEN márkájú terméket veszek kint annak a minősége messze jobb mint az itthonra gyártotté.

Privátban szívesen adok további tanácsot, amennyiben szeretnéd.

További szép napot!

2014. máj. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Coca Cola kivétel?

Nem a maró hatása miatt említem a tisztítószerek között,

de

az is rosszabb nálunk??

2014. máj. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!