Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Segitseget kernek mosas...

Segitseget kernek mosas ugyben, milyen mososzerrel mossak, hogy ne vegyszerezzek es a foltok is kijojjenek?

Figyelt kérdés
Folyekony arielt hasznaltam kezdettol, most nemrweg viszont attertem a mososzodara, hogy az ekcemas gyerekeimet ovjam a vagyszermaradvanyokjtol. Ez vgiszont szinte semmi koszt nem ghoz ki, foleg a tescos. A feher ruhaknak meg se kottyan.
2014. ápr. 30. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha annyira ragaszkodsz a biohoz, akkor mosódió plusz szóda. Vagy vannak bio mosószerek is.
2014. ápr. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

öblítőt nem ítad, de azt hagyd el mindenképpen, a legtöbb allergiát azok okozzák, mert töbféle bevonatot képeznek a ruhán. használd a mosószert mszódával keverve 1/2-2/3 arányba és ecettel öblítsél. az ecet savassága semlegesíti a mosószer lugosságát és jól eltávolítja a ruhákból a maradékot.mosószerből keress babának valót. ha nem válik be, akkor többféle bio mosószer van ha rákeresel a neten.

nagyon jó még a mosószappan pehely+mosószóda 40 foktól.

foltisztítás-előkezelés epeszappan (dm saját márkás foltissztító-gall szappan), akár a vanist is veri sokak szerint.

fehérítésnek nátrium perkarbonátos áztatás hideg vízbe akár 24óra, 60 foktól mosásnál pedig nátrium perborát ami fehérít.mindkettő oxigén alapú és a színeseket sem bántják.

ekcémára jó a kecsketejes szappan vagy az afrikai feketeszappan. ez utóbbit én külföldről rendelem még szállítással is olcsóbb

2014. ápr. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2 vagyok. az epeszappannal dörzsöld be a foltot és hagyd megszáradni rajta. késöbb mosásnál mehet a többi ruhával a gépbe. babánál nekünk így vált be nagyon.
2014. ápr. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom az ertekes infokat!
2014. máj. 2. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!