Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Világos ruhát amiben van pl...

Világos ruhát amiben van pl egy kis fekete csík azt a világosakhoz vagy sötétekhez teszitek?

Figyelt kérdés
Nekem pl van olyan ruhám ami alapból sárga de van benne egy kis fekete csík. A világosokhoz nem mertem betenni nehogy befogja, ezért betettem a sötétekhez. Látom rajta hogy már kicsit kezd feketés lenni. :S Tudom hogy volt már hasonló kérdés, bocsi.
2009. dec. 27. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Próbáld ki kézi mosással,hogy ereszti-e a szinét(nem hiszem.)Aztán mehet a világosok közé.Ha szerencséd van az anyaggal a szürke fátyol is kijön


Amidala

2009. dec. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
én a világosakkal mosnám együtt,és használnék hozzá színfogó kendőt,bár nem mindig 100%-osan fogja fel a színeket.
2009. dec. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nekem is probléma szokott lenni. 1-2 ilyen ruhám van és általában ott szoktak állni a szennyestartó aljában. Sötéttel nem szabad mosni, én már megjártam. Fekete-fehér mintás ruhám csúnya lett, a fehét kicsit megszürkült és azóta sem lett szép fehér mint régen. Ha olyan a mosógéped, hogy van rajta rövid program, érdemes akár egyedül is kimosni, vagy kézzel kimosod és a géppel kicentrized. A sárga egyébként is szereti engedni a színét, fehérrel azért nem jó, a sötét pedig lefogja, mintahogy a példa is mutatja.
2009. dec. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a válaszokat. Akkor szerintem marad a kézzel mosás. :)
2009. dec. 27. 20:08
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a világos része még mindig világos, akkor a világosakkal mosom, mert biztos nem fog.
2009. dec. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!