Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mennyiért érdemes mosógépet...

Mennyiért érdemes mosógépet venni?

Figyelt kérdés
Nem szeretnénk túl drágát szóval egy olyanra gondoltam ami nem cseszi szét a ruhák anyagát de mégis rendesen kimossa őket és így ennyivel meg is elégednék, de nem tudom mennyiért lehet egy normálisat kapni és hol érdemes venni.
2014. máj. 11. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Erre a kérdésre nem könnyű válaszolni, mert egyénenként változó, hogy kinek mi a nem túl drága. A 70-80 ezres árkategóriában már nagyon jó gépeket lehet kapni. Arra figyelj, hogy A vagy A+ energiaosztályú gépet vegyél mindenképpen. Gondold végig milyen gépet szeretnél: elöl- vagy felültöltős, hány kg ruhatöltetűt, illetve mekkora helyed van számára. Ha ez meg van, akkor lényegében bárhol megveheted, műszaki szaküzletben, hipermarketben vagy webáruházban. A tévhitekkel ellentétben a hipermarketekben lévő termékek nem rosszabb minőségűek. Nézz utána hol olcsóbb. Ha a webáruházat választod, akkor ha van rá lehetőséged nézd meg a terméket egy áruházban élőben is.
2014. máj. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi!
2014. máj. 12. 13:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Te tudod, mire van igényed, mit tudjon.

Tavaly kellett vennem, nekem úgy tűnt, olyan 80-90 körül kezdődnek, amik már jobbak.

Vannak olyanok, pl. Whirlpool, amik legendásan hamar tönkremennek. Igaz, ami nekem volt, 10 évig bírta a motor, de mindenki azt mondja, hogy szerencsém volt, mert 6 évet nem nagyon szoktak bírni. Viszont 2 év után már rozsdásodott az oldala, 10 év után meg már tele volt lyukakkal, ezért nem is csináltattam meg.


Ha nem sürgős, hanem van pár hónapod, akkor olvasgass fórumokat, véleményeket, aztán meg figyeld az akciós újságokat, mert ilyeneknél több tízezret lehet spórolni.

2014. máj. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!