Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen gyakran kell mosni?

Milyen gyakran kell mosni?

Figyelt kérdés

Konkretan agynemut. En kb kethetente kimosnam, de lehet, az tul gyakori? Megiscsak beleizzadunk.

Es torolkozoket? Gondoltam, hetente kimosom (nincs sok torolkozonk), estere megszarad, vagy ennel gyakrabban kene?



2014. máj. 13. 12:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Pont jó.
2014. máj. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én ágyneműt havonta télen, nyáron 2 hetente (vagy gyakrabban ha 40 fok van).

Törölközőket hetente, ritkán félhetente.

2014. máj. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
a lepedőt azt hetente, huzatokat kéthetente, vagy amikor beleizzadunk, akkor rögtön aznap :), estére megszárad, nekünk az nincs túl sok :), de sajnos a sok mosástól elkopik, persze a használattól is.... a törölközőket hetente, mert az van több váltás és megvárom, hogy összegyűljön. hát jól csinálod :)
2014. máj. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

mosás nem sokat ér,fertőtleniteni sem ártana néha.


kivasalni például legalább a törülközöket.

2014. máj. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Fertőtleníteni mégis minek? Gondolom a ruháidat se fertőtlenítőd, akkor a törölközőket minek?
2014. máj. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
azért mert tele vannak baktériumokkal.amitől szaga lesz a törülközönek ha lassan szárad.
2014. máj. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Dehogy van tele baktériummal :D ennyi erővel minden tele van baktériummal :D
2014. máj. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
akkor nem szóltam.ha nincs tele akkor nincs tele.a főzőmosást viccből találták ki.
2014. máj. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ez a fozomosas is egy jo kerdes. En csak a konyharuhakat szoktam fozomosassal tisztitani, torolkozoket nem. Mit kell meg fozni egy atlagos haztartasban?
2014. máj. 26. 14:19
 10/10 anonim válasza:

ennivalót!:-)

de a törülközöket se ártana néha legalább kivasalni,a főzőmosás eléggé rongálja,szerintem.

40 fokos mosás semmit sem ér,ezt bőrgyógyászok mondják.

fehérnemüt is legalább 60 fokon kell elvileg.

2014. máj. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!