Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogy tudnám kimosni férfi...

Hogy tudnám kimosni férfi nadrágból az öt hónapos zsírfoltot? Vagy már késő?

Figyelt kérdés
Ecetes ollón kívül valahogy el tudnánk távolítani a hányás miatti zsírfoltot, ha az már szilveszter óta a nadrágban van? Elég nagy területet érint, és a nadrág farmer szerű anyagból van. Próbáltunk hideg zsíroldód, Vanish-t, meleg vizes áztatást.

2014. máj. 13. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Koncentrált mosogatószerrel kend be, és dörzsöld. Utána mosd ki.

Ha ettől sem jön ki, akkor sehogy.


Nekem egyébként több hónapos zsírfoltot a Vanish simán kiszedett a párom egyik kedvenc nadrágjából. A szappannal kentem be, és dörzsöltem.

2014. máj. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot, nálunk a Vanish nem vált be, bár nem dörzsöltem azért sokáig...valószínűleg marad a "sehogy" megoldás...:D
2014. máj. 13. 20:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Vanish Oxi nem tudom micsoda :D az eddig mindent kivitt.
2014. máj. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha hányás miatti zsírfolt, nem kizárt hogy picit megmarta a gyomorsav, azért látszik még mindig. Egyébként ultra-val is lehet próbálkozni, nekem a munkásnadrágból simán kiviszi az olajos, zsíros foltokat, és az makacsabb, ha nem is öt hónapos :)
2014. máj. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ultra!:) nagyon jó ötlet, hát a bekötött fejű csajszi, mindig elfelejtem őt:)
2014. máj. 16. 07:40
 6/6 anonim ***** válasza:
5 hónap után gatyát mosni? Epic fail! :))))
2014. jún. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!