Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mi a különbség a műanyag kád...

Mi a különbség a műanyag kád és az akrill kád között?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb,vagy nincs különbség?


köszönöm


2009. dec. 29. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
a mai modern beépíthető műanyagból készült kádat nevezik akril kádnak, van 20 000 től 200 000 ig, egy Ravak pl 150 000. (egyébként újból elit dolog a zománc kád és képzeld alig kapni, pl. 350 000 ért rendelhető.)
2009. dec. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Micsoda??? 350000Ft? A minap láttam az egyik barkácsáruházban zománcozott lemezkádakat 10-20eFt-os áron.

Mi most a felújításkor cseréltettük ki a régi zománcozott öntöttvas kádunkat akrilra.

A régi kád még kint van a garázsban, mert kidobni a törmelékkel sajnáltam volna. Gondoltam 50-60 kiló öntöttvasért még a MÉH-telepen is szép pénzt adnak, de 1000Ft-ot akartak érte csak adni.


Amúgy én is úgy tudom, hogy az akril és a műanyag ugyan azt jelenti.

2009. dec. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2009. dec. 29. 21:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen szerintem is ugyan az!A j minőségű zománcozott kádak valóban drágák!Nagyon is!Mi is a nyáron cseréltünk és megvan a régi vas kádunk hátul, de gondoltam mivel nekünk is csak aprópénzt akartak adni a MÉH-be hogy megcsináljuk egy jó kis virágtartónak nyárra!A bibi vele hogy egy utánfutónyi föld kell bele!Pedig szép lábai is vannak a kádnak, igazi erekje, meg kívülről ha levan csiszolva szerintem gyönyörű, de már utáltam a fürdőben!
2009. dec. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!