Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen gyakran kell ágyneműt...

Milyen gyakran kell ágyneműt cserélni?

Figyelt kérdés

Ti milyen gyakran szoktátok?

És a szekrények tetejét mennyi időközönként kellene? Az ugye annyira nem fontos hisz odáig nem látunk fel? Légyszi segítsetek!


2014. máj. 29. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

Nem hiszem, hogy szabály vonatkozna arra, milyen gyakran "kell" cserélni, én ilyenkor nyáron minden hétvégén mosom, de mindenki a saját igénye szerint igazítja.

A szekrény tetejét nem azért tisztítom, mert végighúzza rajta az ujját a szomszéd néni és lebukok, hanem mert zavar, hogy poros. Szekrény teteje nem egy nagy munka, de ha a könyvespolcot kérdezed, na abba évente kb. háromszor merek belevágni. Többször lenne igényem, de ennyire van időm. Alibiből letisztítom azokat a részeit, ahol nincs könyv, de a teljes könyvállományt nem szedegetem ki hetene-havonta.

Egyébként igazi nagytakarítás után még a szoba levegője is teljesen más, megéri rááldozni az időt.

2014. máj. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Te tudod hogy mekkora mértékű koszosság zavar.

Én mindig akor szoktam amikor már koszosnak látom/érzem.

2014. máj. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem heti egyszer illik ágyat húzni. A szekrény tetejét (bevallom) én csak a gyerekeknél pucolom havonta, nálunk csak a sátoros ünnepek előtt kerül rá sor. Igen, elég igénytelen vagyok :D
2014. máj. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, én akkor szoktam mikor érzem hogy valami már nem ok. az ágyneművel. Azért kérdezem mert nem tudom sosem csináltam még ilyet. És kíváncsi voltam hogy egyáltalán mikor kell.
2014. máj. 30. 16:54
 5/5 anonim ***** válasza:
78%

Én havonta 1x cserélem, vagy ha már érzem, hogy nem oké. Persze 40 fokban inkább hetente-kéthetente.

Szekrény tetejét ritkán takarítom.

2014. jún. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!