Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen sűrűn kell cserélni a...

Milyen sűrűn kell cserélni a függönyt, törölközőt, ágyneműt?

Figyelt kérdés
Ti milyen sűrűn mossátok ezeket?
2008. nov. 20. 15:15
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
71%
Függöny kb háromhavonta. Ágynemű hetente. Törölközőt szintén hetente.
2008. nov. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
56%

Törölközöt hetente kétszer vàltok,mivel pàrom gyàrban dolgozik,és jobbnak làtom ha friss.

Àgynemüt hetente egy alkalommal,de akkor lepedöt,és huzatot is.

Függönyt 3-4 havonta(mivel bennt dohànyzunk)

Ugyanugy hetente konyhakendöt.

2008. nov. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
57%

Törülközőt hetente kétszer, ágyneműt hetente egyszer, lepedőt van, hogy gyakrabban :)

Függönyt csak ablakpucoláskor, 3-4 havonta.

2008. nov. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim válasza:
70%
Függönyt havonta, törölköző hetente 2szer, ágynemű heti egyszer.
2008. nov. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
83%

hú micsoda háziasszonyok vannak itt.


függönyt kétszer egy évben, nagytakarításkor. nem dohányzunk bent.

törcsit hetente mindenképpen, de a kéztörlöt vendégek esetén többször.

ágynemüt, 3 hetente van hogy 4 hetente. nincs szaga és nem koszos. én is a párom is irodában dolgozunk, minden este zuhanyzunk, hetente van pizsiváltásunk. kocsival járunk dolgozni.

2008. nov. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
72%

Függöny évente, törülköző hetente mert úszni járok hetente és mindig az aktuális "használtat" viszem, ágynemű 2-3 hetente, ahogy haza tudom vinni.

Pesten tanuló vidéki nemdohányzó egyetemista saját lakással, aki mindennap fürdik.

2008. nov. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim válasza:
53%
Utolsó előtti válaszolónak:a függöny mosását kicsit kevesellem nálad,3 havonta azért illik,mert lehet,hogy szemmel láthatóan nem koszos,de annyi port beszív,főleg az utcafront felöli,hogy én biztos fuldokolnék,ha már 4 hónapos lenne.Ágyneműt a nyári időszakban (igaz,én csak keveset használok ilyenkor)hetente,mivel mintegy izzadságelszívóként működik - nálam legalábbis,télen sem árt 2 hetente.
2008. nov. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim válasza:
40%
Ja,és a vendégeid a koszos kezüket törlik a kéztörlődbe?!Én ilyet meg se jegyeztem volna...
2008. nov. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
49%

Előzőnek:

Függönyt mikor anyum feljön és kimossa, azért évente. Meg ritka szövésű és a 4.en lakom. Nem hiszem hogy számítana az a pormennyiség, nemhogy fuldokoljak, nincs asztmám vagy ilyesmi.

2008. nov. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
62%
hát,én is furcsálom a heti ágyneműhúzást.mi is olyan 3hetente szoktuk.annyira utálom amúgy is.törölköző hetente,kéztörlő is.függöny azt ugy 3havonta.
2008. nov. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!