Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Véletlen beleültem egy kisebb...

Véletlen beleültem egy kisebb motorolaj "tócsába" és most gazdagabb lettem egy folttal, na most az a kérdés, hogy én azt mivel tudnám úgy eltüntetni, hogy közben nem roncsolom a nadrágom?

Figyelt kérdés
Kék valami random kék HundM térdig érő nadrág. Két hete vásároltam és bele vagyok bolondulva. Mivel menthetném meg? :( rendelkezésre áll egy jó minőségű házi szappan és a szomszédságban valahol vanish kemikáliák. Mivel próbálkozhatok?

2014. jún. 7. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Seb vagy foltbenzin lenne a legjobb, de a házi szappan és forró víz is megoldás lehet. A Vanishsal óvatosan, nehogy a színét kiszedje!
2014. jún. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
eredeti nem lesz! Szabó tud 5 letett adni pl farzseb...stb
2014. jún. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ultraderm, vagy más olajos kéz mosásra használt kence.

Ennél még jobb a víz nélküli kéztisztító paszta. Autósboltban lehet kapni.

2014. jún. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mosogatószerrel, ami nem fertőtlenítős.
2014. jún. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ásványi olajat semmivel. Alapból roncsolja a szövetet, főleg ha van benne műanyagszármazék is (polisztirol polietilén vagy hasonló). Szintetikus olajnál lehet próbálkozni ilyen Vanish meg Ultra vagy hasonló vegyszerekkel, de sok reményt ne fűzz hozzá, hogy gyári állapotúra vissza tudod állítani a nadrágot. A motorolaj egy ilyen műfaj... Máskor nézd meg jobban, mibe csücsülsz bele pancsikolni :)
2014. jún. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát mosópor és a szivacs dörzsölős cucc bevált. kicsit kidörzsöltem a színét, de nem nagyon vehető észre. Az olaj nagyjából kijött, de nagyítóval meg jól szemekkel észre lehet venni, hogy volt valami ott. Köszi a válaszokat.
2014. jún. 8. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!