Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mennyibe kerül egy nagytakarítás?

Mennyibe kerül egy nagytakarítás?

Figyelt kérdés

Szeretném egy hétvége alatt (2 napon keresztül folyamatosan) kitakarítani a házunkat egy segítővel. Lenne is valaki aki vállalná, ismerősöm ajánlotta. Nem hivatásos takarítónő, csak fizetés kiegészítésként jönne. Egyedül nekem már nem megy, mert hamarosan szülök.

Meg tudnátok mondani, hogy mennyi az átlagbér 1 napra reggeltől estig? Mennyit szokás adni, vagy mennyi a tarifa?


2010. jan. 4. 12:51
 1/8 anonim ***** válasza:
egy ismerősöm nem hivatásos szintén és 5ezret kér 1 napra.
2010. jan. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kb 500 ft-os órabérrel számolhatsz...
2010. jan. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az 500 Ft nagyon kevés, nem találsz annyiért jó takarítónőt. Anyukámhoz - alkalmi segítségként - 900 Ft/óráért (+ meleg ebéd, kávé) jön egy segítő. Gyönyörűen és gyorsan dolgozik, nem pihenget.
2010. jan. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én házvezetőnő vagyok, és 600/óra!Se kaja, se kávé!Szerintem korrekt!Nem enni megyek hanem takarítani!
2010. jan. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, így már azért van valami fogalmam az árakról!
2010. jan. 4. 15:22
 6/8 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem a sógórnőmet, hozzájuk kéthetente jár egy hölgy. 1300 Ft/ órát fizet neki, se kávé, se ebéd. Azért elég nagy különbség van az 500 és az 1300 Ft között! Akkor most mennyi a reális?
2010. jan. 6. 11:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs az a takarítónő, aki 2 napot elszöszmötöl neked a takarítással, pláne ha segíteni is akarsz. Nekünk a karácsonyi nagytakarítást (ablakok, csillárok, bútorok mögött is stb.) megcsinálta úgy, hogy reggel 9-re jött, és délután fél5-kor lett kész. Egy ötezrest kért érte. 120 m2 a ház, öt szoba + mellékhelyiségek.
2010. jan. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1000- és 1500 Ft között. Függ a munka jellegétől és minőségétől is. Más egy úgynevezett "elhanyagolt" és más egy rendszeresen karbantartott lakást takarítani.Mennyi mütyűr van benne? Egy 100m2-es lakás takarítását el lehet végezni 8 ill. 18 óra alatt is.
2010. jan. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!