Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyik a legjobb eldugult...

Melyik a legjobb eldugult lefolyóba való szer?

Figyelt kérdés
Eldugult a mosogató lefolyója, de kb. 3 méter mélyen. Vagyis 3 méterig a duguláselhárító cső lemegy, pár liter víz is lefolyik, de utána megáll. 1 liter Mr.Muscle-t, két l ecetet, 5 csomag szódabikarbónát használtam el eddig. Van még öteletetek? Mert ha szakembert hívok ki, az kibontja nekem a falat vagy legalábbis a konyhaszekrényeket biztosan.
2014. jún. 25. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Ecet és szódabikarbóna sajnos lótúrót sem ér.

Mr. Muscle nálunk eddig minden dugulást elhárított. Ez valószínűleg durvább lehet, ha nem vitte le a Mr. Muscle sem. Lehet, hogy jobban jársz szakemberrel.

2014. jún. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A lenti szer 500 Ft, nálunk még a kisboltban s kapható. Granulátum, bele kell önteni egy éjszakára, és másnap hideg vízzel leengedni, mert erős, sósavszerű gázt fejleszt. Eddig ezzel boldogultunk.

[link]

2014. jún. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Én is olyat használtam, mint a 2. válaszoló.

Azóta hetente átmosom 1liter 20%-os ecet és 10 csomag szódabikarbónával a lefolyót, a duguláselhárító tanácsára, és semmi probléma. Igaz nem öntök olajat, kávézaccot, ételt a lefolyóba, és nem mosok por alapú mosószerrel. (Előtte se volt jellemző rám, de azért most még jobban figyelek erre.)

2014. jún. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én a coop-os lefolyó tisztító granulátumra esküszök. (piros doboz kék tetővel)

Nekünk egyszer az emésztő elött 2 méterrel dugult el a cső. Már kihívtuk a duguláselhárítást, akik két oldalról próbálták megszüntetni a dugulást sikertelenül (persze a pénzt elkérték). Próbáltunk sósavat, trisót stb... végül kínomba vettem 2 doboz ilyen coopost 1 teli dobozzal beöntöttem a pucoló nyílásba, 1 dobozzal meg elosztottam a lefolyók és a wc között. 10 perc múlva gond nélkül lefolyt a víz.

2014. jún. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Bocs az offert,utoldo valaszolotol kerdezem,hogy a oucolo nyilas az,ami a 2 mosogatotalca kozt van az a kicsi? Azt tulfolyonak is hivjak? Odaontotted a port? Mert nekem nem a cso van eldugulva,hanem maga a talca,merthogy az duplafalu es begyult a trutyti.
2014. júl. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!