Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyik a legjobb vízkőoldó szer?

Melyik a legjobb vízkőoldó szer?

Figyelt kérdés
Olyan kellene ami nem mérgező, valami természetes mert a baba sterilizálóját kellene vízkőoldóznom. Most éppen 15% ecetben áztatom, valamennyit lehozott. Nincs valami ami mindet leszedné? Nagyon súrolni se lehet sajnos. :(
2011. nov. 29. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
hát csak az ecet olyan természetes sajnos... de azthiszem hogy a Frosh termékei is természetesek.
2011. nov. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ecet úgy hatékony, ha időnként szivaccsal letörlöd, amit feloldott, hogy hozzáférjen a mélyebben lévő vízkőhöz is.
2011. nov. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Citromsav.Az még nem is büdös,és szerintem erősebb is...
2011. nov. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Pont úgy csináltam mint a 2. válaszoló és 90%-át leszedte. Esetleg majd még egyszer megcsinálom. Kölcsönadtam és most adták vissza úgy, hogy fél centis vízkő állt az alján (meg mindenhol), nálunk meg januárban érkezik a tesó.

A citromsavat is megpróbálom majd! Köszönöm még egyszer!

2011. nov. 30. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!