Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Lefolyótisztító?

Lefolyótisztító?

Figyelt kérdés
Valaki mondjon legyenszives egy használható lefolyótisztítót. Sokat kipróbáltam, és már nagyon unom, hogy egyik sem használ, és csak a pénzemet költöm.
2014. júl. 7. 20:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
mister muscle
2014. júl. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Rendbe kell tenni a szennyvíz cső lejtését.

Ez a titok.

2014. júl. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Lakótelepi fürdőkád, nagyon nehéz hozzáférni a szifonhoz. Nem hagytak helyet annak idején, akik megépítették. Nagyon lassan folyik le a viz, próbáltam csőgörényt, sokféle lefolyótisztítót, de csak részben sikerült megoldani a problémát.
2014. júl. 7. 20:43
 4/14 anonim ***** válasza:
Akkor semmit se tudsz csinálni, enyém is ilyen, én elviccelem, hogy egyben van lábáztatás is zuhanyzás közben :D egyedül ott lassú a lefolyás. Vagy kifolyik a víz közben?
2014. júl. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
csak a fürdőkáddal van a gond, a mosdó vize lefolyik. Kell lennie valami spéci szernek, ami felold mindent, amit fel kell oldani. Nem akarnék bontani...
2014. júl. 7. 20:47
 6/14 anonim ***** válasza:
A 20%os sósav csodákat tesz. Kivéve ha fém a cső.
2014. júl. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

A legjobb egy mechanikai tisztítás lenne, de ha ez kivitelezhetetlen, akkor én is savas oldattal próbálnám meg.

Azért, mert a fürdővíz lúgos lerakódásokat okoz, és a dugulást okozó anyagot (feltehetőleg haj) is oldja.

A sósav jó megoldás de mégjobb a szerves savak családjába tartozó citromsav.

Egy beavatkozástól ne várj látványos eredményt.

2014. júl. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"Lakótelepi fürdőkád, nagyon nehéz hozzáférni a szifonhoz. Nem hagytak helyet "


Ez mit takar ? Be van csempézve?

2014. júl. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Pontosan, be van csempézve. Van kb, pár centi hely hagyva, hogy egy nagyon nagyon vékony kéz beférjen, de nyílván gyerekre méretezve....
2014. júl. 8. 09:03
 10/14 anonim ***** válasza:

Akkor bontani kellene és a szifont szétszedni v.cserélni.

Utána pedig 1 műa.csempeajtót betenni.

2014. júl. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!