Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Tényleg lusta vagyok?

Tényleg lusta vagyok?

Figyelt kérdés

Anyukám azt mondja egész nap a szobába vagyok és a gépen "játszom".

Hogyan értessem meg vele hogy a gép a munkaeszközöm azon dolgozom.

Internetes vállalkozásom van ,amit a kertből kapával a kezembe nem tudok vezetni csak ha előtte ülök.

Tanácsok?



2014. júl. 10. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Hat vam benne igazsag ha semibe se segitesz be otthol!!!mas ember is dolgozik es ez mellet elatja a hazkoruli munkat foz takarit stb.... azert ne mond kerdezo:-) hogy reggeltol estig csak dolgozol a gep elot... semmi masr nem nyitsz meg csak dolgozol:-)
2014. júl. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
50%
Tanuljál meg magyarul.
2014. júl. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Ültesd le magad mellé és mutasd meg neki mit csinálsz, közben magyarázd is el neki a lényegét.
2014. júl. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

Talán arról is számolj be neki, hogy mennyit keresel ezzel a vállalkozással és hova teszed a bevételt? Adsz neki is belőle a rezsibe és a kajádba?

Ha ő tart el, akkor ne csodálkozz a véleményén.

2014. júl. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kérdés persze mit csinálsz, és mennyit fizetnek érte.


Én is gépen dolgozom, azt vettem észre, valahogy szeretik úgy nézni az emberek, hogy aki otthon dolgozik azt kb úgy tekintik hogy jajj te biztos ráérsz 1-2 percre mást csinálni. Viszont ezt is lehet úgy csinálni mint bármi más munkát hogy 8-tól 4-ig nem vagyok senkinek elérhető, de utána meg semmi meló.


Viszont van aki pont fordítva van, túlértékeli magát, hogy "egész nap dolgozom", közben 2/3-a az idejének csak youtubeozás meg időpocsékolás.


De ja, én pl leültem, és mutattam hogy ezt csinálom, ennyi idő kell rá, és mi a munkaritmusom, azon kívül meg ráérek.

2014. júl. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A vállalkozás napi szinten több 10000 ft-ot hoz,

de folyamatos kontaktban kel legyek az ügyfelekkel.

Nem köthetem és nem adhatók időpontot,

ha ezt teszem az nekem nagyon nagy kiesés.

a házi munkába a nejem megcsinálja amit kel, a férfi munkára szakítok időt. szerintetek hagyjam a vállalkozásomat,csináljam a kertet és várjam mi lesz, de nagyon sok időmbe került kiépítenem amit csinálok és utána nekem vajon ki segít

ha gondba leszek?

2014. júl. 15. 12:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor nem lusta vagy, inkább sikeres! :D A többiek meg tartsák tiszteletben, hogy ilyen munkád van, ami azért hoz is a konyhára, ennyi!
2014. júl. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. júl. 20. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!