Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosógépből melltartó merevítőt...

Mosógépből melltartó merevítőt hogy lehet kiszedni? (a dob mögé esett be, nem is látom, de hallom, hogy csörög)

Figyelt kérdés

Mellékeltem képeket a mosógép elejéről és dobjáról. Beko márkájú, elöltöltős, kicsi mosógép.


Lecsavaroztam a hátulját, de értelmetlen volt, mert a dobot már nem tudtam ugye kinyitni.


[link]


és


[link]


Gondolom, baj lehet belőle, ha nem szedjük ki, pl. beakad valamibe, vagy csörög majd, ha mosunk.



2014. júl. 13. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:

A dobban lévő bordákat nem lehet kiszedni?

Pattintani, lehúzni, csavarni?

Az biztos, hogy csúnya hangja lesz, ha így bekapcsolod. :D

Van más megoldás is, csak szétkell szedni a gépet.

A hátulját kell leszedni, megdönteni a gépet, és a dob legalján, a motor mögötti csövet kell leszedni, és benyúlni alá.

Nem egyszerű, az biztos...

2014. júl. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hiába, próbáltam, a leírásban erről meg nincs infó...akkor a főbérlőnek szólnom kell, szét tudom kapni, ha oldalra döntöm, de vissza már nem fogom tudni. (50kg vagyok, a gép is:D)


ha más ötlet nem jön, akkor veszek új ruhákat, mert nem mosok egy darabig:D

2014. júl. 13. 14:23
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha az a borda nem jön ki, más megoldás nincs.

Könyv ilyet nem ír.

Szerelő is lebontja az alját, vagy ki se jön. :)

Nekünk is volt ilyen, jó meló, volt benne részem.


Viszont az röhej, hogy egy ilyen cucc, hogy tud beesni azon a kicsi lyukon..

2014. júl. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem beszélve arról, hogy most vehetek új melltartót is, a pixába...nem elég, hogy most bizonytalan ideig nem mosunk.


Amúgy a lakás gondnoka meg tudja csinálni, csak jobb lett volna, ha meg tudom egyedül oldani, de nem...

2014. júl. 13. 14:54
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet kapni ilyen mosózsákot. Vagy valami hasonló a neve.

És elkerülhető az ilyen.

De az ilyen baleset is annyira de annyira ritka.

Lehet hogy több tíz évig nem lesz ilyen bajod.

Esetleg azt nézd meg, hogy a dob elején, a gumi nincs nagyon ellazulva? Mert ott keletkezhet még hiba, és úgy beeshet. Viszonylag nagy lyukat takar el.

2014. júl. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi:) Új a mosógép, szóval nincs ellazulva a gumija. Van mosózsákunk, azon keresztül jött ki, mert hálós. Vennem kell most már egy textilt...:( meg egy új melltartót, és meg kell javíttatni a mosógépet. Szemen szúrom magam azzal a vassal, ha kijött:D
2014. júl. 13. 19:47
 7/7 anonim ***** válasza:
a szurke vagy feher bigyonal lekel jonnie elorre hatra mozgasd lefele nyomassal
2014. júl. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!