Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Az albérletemből kidobtam egy...

Az albérletemből kidobtam egy matracot, mert régi volt és büdös. Mennyit vonhatnak le a kauciobol?

Figyelt kérdés
Volt egy matracom, amit sztem kb. 60-as evekben vehettek, rajta volt az ara is: 500 ft. Valoszinuleg a föberlo egy mocskos pincebol hozhatta, majd amikor meg kertem, hogy vigye el, erre nem volt hajnaldo. Kidobtam a matracot es vettem helyette egy sokkal jobb agyat, amit nyilvan nem szeretnek otthagyni. arra gondoltam, hogy majd veszek vmit az ikeaban (bar sztem azt se kellene), de szerintetek mennyit vonhat le az ösregi budos hasznalhatatlan matrac miatt a befizetett kauciobol?
2010. máj. 3. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Sztem ha veszel vmit az ikeában helyette, egy szava nem lehet...
2010. máj. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Inkább a pincébe/tárolóba kellett volna levinni.ha a leltárban benne volt,kérheti h hagyj ott egyet helyette.
2010. máj. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Adj neki 500 Ft-ot :)


Viccet félretéve, nekem is van kiadó lakásom és az egyik bérlő ellopta a faliórát, a másik a grill sütőt. Mindegyik lop valamit, kivéve a szekrényeket, mer azok túl nagyok :)


Igazából engem nem érdekel hogy mi van abban a lakásban, mert én abból nem használok semmit sem, és nem is veszek helyette másikat a következő lakóknak.


Szerintem te se vegyél semmit, csak magyarázd el, hogy arra a matracra már ember nem feküdt volna rá, olyan büdös volt.


Ha meg lesz következő lakó, majd vesz magának valami szivacsot, vagy ágyat, amit akar. Ne foglalkozz ezzel, szerintem.

2010. máj. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a valaszokat!
2010. máj. 3. 14:39
 5/6 anonim ***** válasza:

1. azért sztem illett volna megkérdezni a tulajt, h kidobhatod-e. (én spec nem örülnék, ha az albérlőm kidobálná a cuccaimat, akármilyen szarok is.)

ha elmagyaráztad volna neki, h a matrac full szar, és használhatatlan, sztem még segített is volna :)


2. ajánld fel neki, hogy ha te elmész, akkor kerítesz neki vhonnan vmi ingyen elvihető hasonló ágyat.

2010. máj. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, h van sajat agyam és legyen szives elvinni, mert nem tudjuk hova tenni, de ahogy ezt mar emlitettem, erre nem volt hajlando. Tisztaban vagyok vele, hogy bunkosag volt kidobni, nah de reszerol is bunkosag 50 ezer eves büdös és mocskos cuccokat odavinni (mar kivettuk az albit, amikor utolag ezt a matracaot hozta oda). Szoval nem tudtam vele mit csinalni. Max majd a kovetkezö lomtalanitaskor én is felszedek vmit az utcarol. :-)
2010. máj. 4. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!