Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Van ötletetek hogy lehet a...

Van ötletetek hogy lehet a kanapé dohosodását, a szagot eltüntetni? Nem a huzatból jön hanem a fából. Egyszer kivittük a napra ott letöröltük domestossal. Egy picit jobb lett tőle de csak pár napig. Használjunk gombaölőt?

Figyelt kérdés
2014. júl. 30. 08:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Keress inkább egy újat, árban is megfelelőt.
2014. júl. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valahol itt olvastam, úgy szüntették meg, hogy alaposan átmosták (talán domestossal, ezt nem tudom biztosan), majd miután megszáradt, lekenték, vagy fújták egy lakkréteggel, így már nem tudta magábaszívni ismét a nedvességet. Én is így fogok tenni a miénkkel, csak az a bajom, hogy a szövet, de inkább a benne lévő szivacs is olyan, azzal nem tudom egyenlőre mit tegyek.
2014. júl. 31. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A szivacsot egy jó kárpitos sec perc alatt kicseréli nem sok pénzért, és addig megcsinálhatod a fa lekezelését.
2014. júl. 31. 07:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi van? Kerdezo megvalaszolja sajat kerdeset?
2014. aug. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4-es Igen mert én a fa lekezelésére voltam kiváncsi, a szivacsot már kicseréltem ezért tudom.
2014. aug. 1. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!