Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogy a tökömbe mosogassak ha...

Paraszt_Mári kérdése:

Hogy a tökömbe mosogassak ha 4 napig nincs meleg víz?

Figyelt kérdés
hogy a tökbe???????????????????????????????????

2014. aug. 4. 17:56
1 2
 1/12 anonim válasza:
98%
Felraksz a tűzhelyre egy fazék vizet és felmelegíted. Nem nagy cucc, édesanyám is azt csinálta, mikor még nem volt bojlerünk.
2014. aug. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
19%
Én mindig hideg vizben mosogatok, aki nem tud hideg vizben mosogatni az egy pancser.
2014. aug. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Hideg vízben nem lehet mosogatni, mert nem jön le a zsír. Melegíts vizet, akár vízforralóval, az a leggyorsabb.
2014. aug. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%

Nekünk majdnem 1 hónapig nem volt meleg vizünk amikor rossz volt a bojler és pont akkor késett a párom fizetése valami okból kifolyólag, és akkor mi is fazékba melegítettük fel a vizet a gáz tűzhelyen és nem csak mosogatáshoz, hanem fürdéshez is. Igaz hogy van az alsó szintünkön a régi műhelybe kis 10 literes vízmelegítő, de az sem volt jó megoldás mert folyton hordhattam fel a melegvizet mosogatáshoz és az sem melegített gyorsabban mint a tűzhelyem.


meg nekem anyámék régen amikor nagy szegénységbe éltek még szinte a 20 as éveik elején akkor ők 1 évig voltak meleg víz nélkül és mindig fazékba melegítettek vizet a fürdéshez, mosogatáshoz, egy jó nagy kondérba a sparhelten, mert az még olcsóbb volt. Amikor volt egy kevés pénzük akkor vettek egy palack gázt a tűzhelyhez és azzal rásegítettek, akkor volt nagy fürdés kádban. Régen így megtudták oldani, és most azért még kényelmesebb helyzetekben sem lehetetlen.

2014. aug. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
36%

Akkor nekem csodamosogatószerem van (jar) mert tök lejön a zsir meg minden és perfekt tiszták a tányérok.

Egyedül ha olajba sütök valamit akkor az olajos edényt hagyom leheletnyire melegen, öntök az olaj közé jart meg hideg vizet, meghullámoztatom hogy minden részét érje és már fel is oldotta. Igy még jobb is, mert nem kell dörzsölni a mittudoménmilyen réteggel elátott sütőedényt, elég csak a puha szivacs.

2014. aug. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%

Jó, hogy ilyen fiatal vagy és ez problémát okoz !

Sajnos én így éltem 13 éves koromig. 1964-ben lett fürdőszobánk.

2014. aug. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%
én beraknám a mosogató gépbe a piszkos edényeket, aztán az szépen elmossa. isten áldása a mosogatógep
2014. aug. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%
Melegits vizet a tuzhelyen.
2014. aug. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%

Melegíts vizet a tűzhelyen majd öntsd egy lavórba áztasd be a ruhát,tegyél hozzá mosóport meg öblítőt kicsit kavargasd meg,meg nyomkod meg a ruhákat.Ennyi.

Nem megoldhatatlan.

2014. aug. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%
9-es: mosogatás :D nem mosás.
2014. aug. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!