Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Emlékszik-e még valaki arra a...

Emlékszik-e még valaki arra a "tologatós izére" (sajna fogalmam sincs mi volt a rendes neve) amit régen seprű helyett használtak? Minden szöszt, port, állatszőrt felszedett, jó lenne venni ilyet valahol.

Figyelt kérdés
2014. aug. 10. 20:08
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Én emlékszem, 3-4 évesen azt tologattam a nagyszüleimnél :D Szerintem már nem lehet venni, csak elektromos seprűt.
2014. aug. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

google barátod segít


[link]

2014. aug. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 cernageza válasza:
92%
"szőnyegseprű" a hivatalos neve. Anyámnak egy Regulus nevűt vettem pár éve, boldogan tologatja..
2014. aug. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

"szőnyegseprű" a hivatalos neve. Anyámnak egy Regulus nevűt vettem pár éve, boldogan tologatja..

Mennyire pár éve?És hol?Én is anyámnak akarnám,hogy ő is boldogan tologassa,mert a seprűtől egyáltalán nem boldog.

2014. aug. 10. 20:58
 5/10 A kérdező kommentje:
Első:Gondoltam én is elektromosra,de az a kérdés meddig bírja az aksi,meg pénz,ha új kell bele...Már akkor abba ne kelljen már,legalább.Szóval az egyszerűbb jobb a mai világban.De azért köszi.
2014. aug. 10. 21:17
 6/10 A kérdező kommentje:
Ja,azt elfelejtettem,h.padlóról,járólapról is felszedik a "cuccokat",nem?
2014. aug. 10. 21:20
 7/10 A kérdező kommentje:
Másodiknak köszönöm a linket,csak nem kellett volna "beszólni",én is szoktam másoknak ott keresni.Ezért van a gyk.h.hamarabb választ kapjunk,mert itt rengeteg ember van és mindenki más-más dolgokat tud,és időből van a legkevesebb.Na mindegy.Amúgy nem mindig itt kérdezek meg mindent,sokat használom a google-t,amikor több időm van rá.
2014. aug. 10. 21:27
 8/10 cernageza válasza:
100%

[link]


hát itt van. Olcsónak nem olcsó, de meglepő módon tényleg összeszedi a koszt a szőnyegről. utána egy billenő mozdulattal tényleg kiüríthető.

2014. aug. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem járólapról és hasonló sima felületre nem igazán

praktikus,mert megcsúsznak a kerekek ée nem forgatja rendesen a kefe hengert.

2014. aug. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
73%

Porszívózza a járólapot is. Én nem is értem minek sepregetik az emberek. A porszívó tökéletesen felszedi úgy is.


Amúgy a leifheit cuccok jóminőségűek.

2014. aug. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!