Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Régen minden tartogattam,...

Régen minden tartogattam, most kidobom, ez normális?

Figyelt kérdés
Pár éve halmoztam a tusfürdőket, testápolókat, termékmintákat, soha nem dobtam ki semmit. Most 27 évesen úgy érzem, tele a lakás, illetve amit menet közben nem használtam el, nem dobtam ki, annak nincs könyörület, úgyis lejárt pl.: hajamra a ricinusolaj, minek tartogatnám? Így vagyok élelmiszerrel is, ha menthetetlen akkor ennyi vagy találok egy 2 éve lejárt konzervet...akkor az kuka. Mással is így van ez? Én egyre-inkább úgy érzem magam komfortosan ha rend van, nincs sok dolog elöl, nincs ezer tusfürdő használatban, idegesít ha nem csillog minden...de pár éve abszolút nem érdekelt ilyen szinten és nem idegesített...

2013. dec. 2. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne dobd ki, tedd egy szatyorba és add oda egy csövesnek, vagy akaszd az utcai kukára, hidd el, örülni fognak neki még mások.
2013. dec. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Még szép hogy normális! Az lenne a nem normális ha gyűjtögetnéd és lépni nem tudnál a sok kacattól. De szerintem se hajítsd ki, adományozd el, nem baj ha lejárt van aki még tud mosakodni vele :D
2013. dec. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem, úgy járt le, hogy egyszerűen évekig tartogattam és elég kevés van bennük! Nem pazarlok, de volt testápolóm, 3 éve imádtam, aztán valamiért jött jobb és ebben megmaradt az 1/8-a, szóval, ezek azok amiket nem tartogatok, tényleg több évesek...meg más számára is használhatatlan dolgokat dobálok ki csak, amiket sajnáltam, hogy széthullottak, elhasználódtak a végtelenségig, hogy majd jó lesz valamire...most, ennyi idősen baromi zavarnak ezek a tárgyak és ez volt a kérdés, hogy így megváltozhat egy ember a korral és a korral még ráadásul igényesebb is leszel?....
2013. dec. 2. 21:40
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül.

Vegyünk egy példát... 16 éves koromban kockás gatyában jártam acélbetétes bakanccsal, kijártunk a térre inni, hülyülni, kocsit borogatni, rock koncertezni... De már 21 vagyok nincs annyi időm, más ruhákat kellett vennem mert állást kerestem, dolgozok stb stb... Ezeket kinövi az ember, (igényesedik). Ahogy kiskoromban gyűjtögettem a kacatokat, köveket, faleveleket, plüss macikat idősebb koromba rájöttem, hogy semmi értelme mert csak porfogó. Viszont ilyeneket, hogy testápoló, tusfürdő, kaja nem dobok ki mert elhasználom őket, csak akkor veszek másikat ha elfogyott, ugyanúgy hogy akkor bontok ki egy flakon italt, ha már nincs több a másikban. Így neveltek.


Viszont a flakonokat tedd szelektívbe.


Fogalmam sincs mit akartam ebből kihozni... öregszem lassú leszek és feledékeny :D

2013. dec. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Később még rosszabb lesz :) Egy évig mókus színromám van :) külföldről is amit tudok haza, az egyik garázsba bepakolom ,és a családtagok elég jól keresnek az eladásával karácsony előtt :) Pedig nekem konténeren jár az eszem :D
2014. jan. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!