Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Elrohadnak a pólóim? (lent)

Elrohadnak a pólóim? (lent)

Figyelt kérdés
Pár hónapja minden éjjel izzadok, én ugyan nem vagyok büdös, de a pólóim már pár óra után azok. Mindennap cserélem, ugyanúgy mosom, mint eddig (40 fokon, több mint kétórás program, szabad levegőn száradnak), mégis már tisztán büdös, és amint kicsit izzadok, arra ébredek, hogy okádék büdös, mintha rohadna, és egyre rosszabb, hiába mosom. Mit csináljak? Pamut pólók egyébként.
2014. aug. 20. 08:14
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
b.be a kukába,azt vegyél helyette újat ,
2014. aug. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mind a huszat??
2014. aug. 20. 08:49
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Igen, mind a 20-at kukázd.Legyen csak 10, de az jó állapotú legyen.
2014. aug. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Aludj atlétába, vagy ujjatlan trikóba, és az ágyneműdet+lepedőt cseréld le nejlonról pamutra, és nem fogsz izzadni alatta.
2014. aug. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%

Ha bírja az anyag, mosd magasabb hőfokon.

A mosószer egy részét helyettesítsd mosószódával és adj hozzá egy evőkanál szódabikarbónát.

Öblítő helyett tegyél ecetet. Nem lesz ecetszagú tőle a ruha. Ha illatot szeretnél, tegyél az ecethez mosóparfümöt.


Mellesleg nekem az ágyneműm és a lepedőm is pamut, mégis megizzadok éjszakánként. Van úgy, hogy arra ébredek, hogy tiszta víz a pólóm. (igaz nekem közrejátszik a nemem és a korom is ebben)

2014. aug. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi, megpróbálom átmosni ecettel. Az a röhej, hogy jó minőségű pólók és az ágynemű is pamut. Betegség miatt izzadok ennyit.
2014. aug. 20. 12:10
 7/9 A kérdező kommentje:
Ja, és nem a hónaljam izzad, hanem a mellkasom. Ott büdösek a pólók.
2014. aug. 20. 12:10
 8/9 anonim válasza:
0%
Nem mindegyik,ugyanis a jobb minőségüek nem kezdenek el rohadni azonnal,amint a testedhez érnek.
2014. aug. 22. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ecetes tippet! Mindet beáztattam két napra ecetes vízbe, aztán kimostam. Újra friss az illatuk, nem kell őket kidobni. :)
2014. aug. 23. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!